דאבור כבש בניצחון זלצבורג, גם ארסנל ומילאן ניצחוווילבקין כיכב, מכבי תל אביב נכנעה 80:75 למילאנוליגה אירופית: סביליה הביסה את ליאז', צ'לסי ניצחהאוחיון: ''רוצים להתקדם עוד צעד מהעונה שעברה''ולאדן איביץ: ''לא אתן שיהיו בעיות בחדר ההלבשה''אסי רחמים: ''לא הגענו מוכנים לעונה ושילמנו ביוקר''הפועל י-ם יצאה לכרתים, קטש: ''יש עוד עבודה רבה''קובי רפואה: ''קשה היה לנו לסרב לשחקן כמו קאיו''ניצן חנוכי מונה לקפטן של בני הרצליה: ''אני נרגש''דראפיץ': ''העזיבה של סבע תעשה רק טוב לנתניה''
מדליות זהב וכסף. לינוי אשרם (הוועד האולימפי בישראל)

מדליות זהב וכסף לאשרם בגביע העולם בפזארו

ראשון | | 16:32    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלת האמנותית הישראלית הבכירה, שזכתה במדליית ארד בתחרות הקרב-רב, הגיעה למקום הראשון בגמר האלות ולמקום השני בגמר הכדור. מדליית ארד גם לנבחרת ההתעמלות החדשה

יום נהדר להתעמלות האומנותית הישראלית בגביע העולם בפזארו: לאחר שזכתה אתמול במדליית ארד בתחרות הקרב-רב, היום (ראשון) לינוי אשרם זכתה היום במדליית זהב בתרגיל האלות ובמדליית כסף בתרגיל הכדור. בנוסף, הנבחרת החדשה זכתה במדליית ארד בתרגיל החישוקים.

נתחיל עם אשרם, שסיימה ראשונה בתרגיל האלות לאחר שהשיגה ציון של 19.350 נקודות. במדליית הכסף זכתה ולאדה ניקולצ'נקו מאוקראינה עם 18.450 נקודות ובמדליית הארד זכתה קתרין טאסבה הבולגריה עם 18.250 נקודות. מוקדם יותר סיימה המתעמלת הישראלית הבכירה במקום השני בתרגיל הכדור לאחר דקיבלה 19.900 נקודות. אחריה הופיעה דינה אברינה וגם היא השיגה במכשיר זה את הציון הזה 19.900 נקודות. ציון זה היקנה ללינוי את מדליית הכסף. בהתעמלות אומנותית במידה ויש תוצאה זהה ללשתי מתעמלות נקבע הציון עפ"י דרגת הביצוע ולא דרגת הקושי. אברינה קיבלה 8.8 נקודות בציון הביצוע ולינוי קיבלה 8.6 נקודות.

בנוסך, בתרגיל הסרט סיימה אשרם במקום החמישי עם 17.250 נקודות, כאשר גם בתרגיל החישוק סיימה במקום החמישי עם 17.300 נקודות. בתוך כך, נבחרת ישראל החדשה סיימה שלישית בתרגיל החישוקים עם 17.950 נקודות. במדליית הזהב זכתה נבחרת איטליה עם 21.600 נקודות ובמדליית הכסף זכתה נבחרת סין עם 18.300 נקודות. בנבחרת ישראל חברות המתעמלות בר שופושניקוב, אופיר דיין, קרין וקסמן, שי בן רובי ואלי טולדו.

נגישות