מיכאל אוחנה חתם רשמית לעונה אחת במכבי נתניהמכבי תל אביב מכרה את כל המנויים לעונת 2022/23אליניב ברדה: ''שום דבר לא גמור, עשינו רק חצי עבודה''ממפיס דפאי בדרך ליובנטוס, אובמיאנג מבוקש בצ'לסידיווח באנגליה: מנור סולומון צפוי להיעדר כשישה שבועותעיריית חיפה הכריזה: רחוב על שמו של ישעיהו שווגר ז''לאברמוב לאוהדים: ''יחד נחזיר את בית''ר לקדמת הבמה''בספטמבר: מכבי תל אביב במשחק הכנה מול אולימפיאקוסדויד קופרמן קיבל תעודת זהות ישראלית ולא ייחשב כזררשמית: נחתם ההסכם בין ברק אברמוב לבית''ר ירושלים
ניר אהרון בפעולה (אינסטגרם)

המגן-בלם המוכשר מראשל''צ: הכירו את ניר אהרון

שלישי | | 15:15    מאת ויק דסה

הוא בן 16 ומשחק כבר מגיל 5 בהפועל ראשל''צ - עוד מביה''ס לכדורגל. מה ההשפעה של איל ברקוביץ' על מחלקת הנוער? מה היו רגעי השיא והשפל בקריירה שלו ומהן התכניות והשאיפות שלו לקראת ההמשך?

ניר אהרון בן ה-16 משחק בקבוצת נערים ב' של הפועל ראשון לציון, המשחקת בליגה ארצית דרום, בתפקיד מגן ימני-בלם. הוא מתרוצץ במגרשים מגיל 5, לאחר שהחל לשחק בבית הספר לכדורגל של המועדון. אהרון מספר: "רגע השיא שלי? בנערים ב', בניצחון 3:4 נגד הפועל תל אביב במגרשה הביתי. היה ניצחון קשה ומתוק, היה משחק מטורף וקצבי מהתקפה להתקפה. רגע השפל? הפסד כואב בשמינית הגמר למכבי ברקאי בפנדלים 5:4".

ניר אהרון בפעולה (אינסטגרם)
עוד הוסיף אהרון: "הקשר שלי עם המאמן שלי עומרי גרבאווי הוא קשר טוב. עומרי אימן אותי שנתיים בילדים ב' וילדים א' והיו לי איתו שנתיים שהוא שיפר אותי מאוד. אני אוהב את השיטה שלו, הוא מאמן חכם וטוב. מחלקת הנוער? התנהלות מקצוענית לכל דבר בכל נושא שיש. דואגים לפתור כל בעיה שמתעוררת, גאה להיות חלק מהמועדון. כשאני לא בכדורגל, אני הולך לחדר כושר על מנת להתאמן גם שם חוץ מהאימונים שיש במשך השבוע".

על המשך הקריירה: "השאיפות שלי הם נבחרת ישראל ולהתקדם כמה שיותר בכדורגל הישראלי ולאט לאט לחשוב כמה שיותר רחוק. אני אוהב את השחקנים סרחיו ראמוס וקרלס פויול, שכבר פרש, כי הם שחקני נשמה שנותנים את כל כולם לכדורגל בלי שום קשר לכישרון שיש להם. המשפחה תמיד תומכת בי בכדורגל, אבא שלי מוביל אותי לכל מקום ותמיד מלווה אותי בכל דקה בכדורגל לכל אימון לכל משחק ולכל מגרש הוא בא. הנבחרת מבחינתי זה חלום, לשחק בשביל המדינה שאני חי בה זה כבוד גדול. הקבוצה הבוגרת כרגע במאבקי עליה לליגת העל מקווה שיעלו ויתנו כבוד למועדון".

ניר אהרון בפעולה (אינסטגרם)
על קבוצת הנוער: "אנחנו כרגע בליגה ארצית, זו הליגה החזקה בשנתון שלי והנוער שלנו בליגת העל הם קבוצה מוכשרת מאוד, כרגע הם בתחתית אבל אני מאמין שהם יצאו משם מהר. מחלקת הנוער שלנו פיתחה הרבה שחקנים שמצליחים בליגת העל ויש הרבה כישרונות בכל שנתון במחלקה. המועדון מתנהל ברמה גבוהה. איל ברקוביץ' שיפר את המועדון ברמה מקצועית, מידי פעם הוא בא למתחם לראות את קבוצות הנוער מתאמנות ומשחקות".

אהרון סיכם: הליגה שלנו היא קשה מאוד עם קבוצות חזקות כאשר המטרה שלנו כקבוצה השנה זה להישאר בשמינייה הראשונה, בגלל התוכנית החדשה שהתאחדות בנתה לשנה הבאה עם שמונה יורדות ושמונה עולות משתי הליגות ארצית דרום וצפון. אני התחלתי לשחק בקבוצה ה"חלשה" יותר מבין שתי הקבוצות. כל השנים שיחקתי בלם, עברתי שיפור תוך כדי השנים ואז החליטו להעלות אותי לקבוצה החזקה יותר שמשחקת בליגה החזקה יותר, שם המאמן שהיה לי - יעקב בסר - החליט לשים אותי בעמדת המגן הימני ומאז אני משחק בעמדה הזו. לקבל כותרות בגיל כזה צעיר זה כיף ומחמיא, אבל תמיד יש מקום להשתפר ולעבוד קשה".

נגישות