ליגת האלופות חוזרת: 10 הגדולות בתולדות המפעלסבע: ''מחכה להרעיד את המדינה עם הפועל ב''ש''מומחי הווינר: מנצ'סטר סיטי תזכה בליגת האלופותצ'לסי והקונגרס היהודי העולמי נאבקים בגענותכספי הוצג בממפיס: ''יכולים לקרות פה דברים טובים''עאיד חבשי יהיה כשיר למכבי פ''ת, סומא יקבל דקותכץ: ''אנחנו קבוצה לוחמת'', אז'ובל: ''פתיחה חלומית''דן איינבינדר: ''חזרתי למקום שטבעי לי בו ונח לי בו''סגל: ''ההצעה הגיעה בתזמון הכי לא נוח בעולם''אלונה ברקת: ''שינינו את המדיניות כי לא התקדמנו''
עלה לסיבוב השני. דודי סלע (zimbio)

דודי סלע עלה לסיבוב השני בטורניר אינדיאן וולס

שבת | | 09:17    מאת מערכת ישראל ספורט

הטניסאי הישראלי קיבל כרטיס חופשי בזכות פציעה של שחקן אחר, הציג יכולת טובה וגבר 4:6, 4:6 על הגרמני פיטר גויובצ'יק (50). בסיבוב הבא של התחרות היוקרתית יפגוש את הבריטי קייל אדמונד (24)

אחרי ההפסד הדי מביך במוקדמות האינדיאן וולס מסבב המאסטרס 1,000 (כספי זכייה של למעלה משבעה מיליון דולר), דודי סלע נראה ניצל עד תום את העובדה שקיבל כרטיס כלאקי לוזר לטורניר הגדול והעפיל הלילה לסיבוב השני אחרי ניצחון משכנע 4:6, 4:6 על פטר גויבצ'יק הגרמני (50) בסיבוב הראשון.
 


הישראלי דווקא פתח בצורה צולעת ונשבר במשחקון השלישי, אבל הצליח להשוות ל-4:4 עם משחקון החזרה מצוין. את המומנטום הזה סלע ניצל למשחקון הגשה קליל ועוד שבירה, בדרך ל-0:1 במערכות. הסט השני נפתח בצורה זהה. שוב סלע נשבר ל-2:1, אלא שהפעם הוא החזיר בברייק מיד לאחר מכן וגם הפעם, כשגויובצ'יק מגיש להישאר במערכה, סלע ברח ל-40:15 ובמץ' פוינט השני גם הבטיח את מקומו בסיבוב השני, שם כאמור יפגוש את המדורג 24 בעולם, קייל אדמונד הבריטי.

נגישות