גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
שוב נפסל. שני מימין: ולדיסלב ביקנוב (zimbio)

שוב זה קורה לו: ביקנוב נפסל והודח במוקדמות

שלישי | | 13:22    מאת מערכת ישראל ספורט

כמו ביום שבת האחרון, גם הפעם המחליק המהיר עשה את העבודה וסיים באחד משני המקומות הראשונים ב-1,000 מטרים, אך בבדיקה של השופטים התברר שהעקיפה שלו לא הייתה חוקית והוא נפסל

עוד אכזבה לוולדיסלב ביקנוב במשחקי החורף האולימפיים בפיונגצ'אנג: הנציג הישראלי בגלישה מהירה במסלול קצר ל-1,000 מטרים שוב נפסל היום (שלישי), בדיוק כפי שקרה לו בשבת במקצה ל-1,500 מטרים. באולימפיאדה הקודמת בסוצ'י לפני ארבע שנים, שם ביקנוב נשא את דגל ישראל בטקס הפתיחה, דורג המחליק בתחרות ל-1,000 מטרים במקום ה-24 ובתחרות ל-1,500 מטרים סיים במקום ה-25.

הישראלי סיים במקום השני במקצה השביעי, אבל בהילוך החוזר נראה שהוא דחף את יריבו, יורי קונפורטולה, מה שגרם לפסילתו המיידית. האיטלקי העפיל לסיבוב הבא, ביחד עם הוואנג דאהון שסיים ראשון בזמן של 1:24.457 דקות. ומה קורה בכלל בדרום קוריאה? נכון לעכשיו, גרמניה עדיין מובילה את טבלת המדליות עם שבע (ארבע זהב), וביחד איתה נמצאת הולנד. למשלחת הנורבגית אמנם יש תשע מדליות, אבל שתיים מהן בלבד מזהב וארבע מכסף.

נגישות