גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
אנטוניו מרשיץ' עם רמזי ספורי (אליאב אוזן)

ניצחון גדול לבני יהודה: הבוררות של מרשיץ' בוטלה

שלישי | | 13:38    מאת גבי גל

הבורר עו''ד חנוך קינן ביטל את תביעת הבוררות שהגיש הקשר הקרואטי נגד הכתומים. מרשיץ' חויב גם בשכר טרחת הבורר ובהוצאות של בני יהודה. המועדון: ''נמשיך להתנהל בהגינות ובמקצועיות''

סאגת אנטוניו מרשיץ' הסתיימה ובני יהודה יצאה המנצחת הגדולה. עורך הדין חנוך קינן הודיע היום (שלישי) על החלטתו בנושא הבוררות בין קשר בני סכנין לכתומים, דחה את טענותיו בגינן תבע את המועדון, ואף חייב אותו לשלם למועדון עשרת אלפים ש"ח ומע"מ על הוצאותיהם המשפטיות. לפני כשלושה שבועות החליט מרשיץ' להסיר את התביעה, אך הבורר התעקש להמשיך בהליך כדי לפצות את הכתומים על ההוצאות שלהם.

מבני יהודה נמסר היום: "בחודש דצמבר הגיש שחקן המועדון, אנטוניו מרשיץ', תביעת בוררות כנגד מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב במסגרתה תבע סכומי עתק, העלה טענות כוזבות והכפיש את מועדון הכדורגל בני יהודה ת"א והעומדים בראשו בצורה חסרת תקדים. המועדון סירב להיגרר להתנהלות הפרובוקטיבית כאמור, לא הסכים לנהל את ההליך בכלי התקשורת והקפיד על העלאת מלוא הטענות בפני כבוד הבורר חנוך קינן, באמצעות היועץ המשפטי של המועדון עו"ד רועי רוזן".

יכול להיות מרוצה. הבעלים ברק אברמוב (ישי נאמן)
עוד נמסר מהמועדון: "מבלי להיכנס לפרטי ההליך, ברצוננו להודיע כי הבורר הנכבד הורה אתמול על מחיקת תביעתו של השחקן ואף חייב את השחקן הן בתשלום מלוא שכר טרחת הבורר והן בהוצאות המועדון בסך 10,000 ש"ח + מע"מ. מועדון הכדורגל בני יהודה ימשיך להתנהל בהגינות ובמקצועיות, תוך שמירה על זכויותיו וכן על השם הטוב שלו, של מנהליו, שחקניו, עובדיו והפועלים מטעמו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות