גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
ראיין מייסון אחרי הפציעה במשחק מול צ'לסי (zimbio)

שנה אחרי הפציעה בראש: ראיין מייסון נאלץ לפרוש

שלישי | | 13:18    מאת מערכת ישראל ספורט

בינואר שעבר נפגע שחקנה של האל סיטי בהתנגשות ראשים עם גארי קייהיל וסבל משבר בגולגולת. לאחר שעבר מספר ניתוחים ונפגע עם מומחים, החליט בעצתם לתלות את הנעליים בגיל 26

חדשות עצובות התקבלו היום (שלישי) מכיוונו של קשר האל, ראיין מייסון האנגלי, שבגיל 26 בלבד נאלץ לפרוש מכדורגל בעקבות פציעת הראש שספג לפני כשנה במשחק מול צ'לסי. "בצער גדול, אנו מודיעים כי מייסון נאלץ לפרוש באופן מיידי בעקבות פציעת הראש שלו. הוא נועד עם מספר ניורולגים מומחים בשנה האחרונה ברחבי העולם וכולם סברו כי הוא אינו יכול לחזור לשחק כדורגל".
 


לאחר שנפגש עם שלושה מומחים שאמרו לו פחות או יותר אותו הדבר, נאלץ מייסון להודות: "אני יכול לאשר שנפגשתי עם מומחה ואני נאלץ לפרוש מכדורגל מקצועני. עבדתי קשה בצורה בלתי רגילה כדי לחזור לכר הדשא, אבל לצערי אין לי אפשרות אלא לפרוש, בשל הסיכונים שהביאה הפציעה שלי. תמיד אהיה אסיר תודה לאנשים שעזרו לי להתאושש מהפציעה שאיימה על חיי בינואר 2017. אני פורש בגאווה עם הידיעה שהקדשתי את חיי לכדורגל ברמה הגבוהה ביותר, וזה השתלם".
 


כזכור, מייסון נפגע בצורה קשה בראשו במהלך התנגשות עם גארי קייהיל במשחק מול צ'לסי בשנה שעברה. לאחר תשע דקות שלמות על כר הדשא, הקשר, שאף ערך הופעה אחת במדי הנבחרת האנגלית, הורד מהמגרש באלונקה והובהל לבית החולים, שם עבר סדרת ניתוחים. מייסון התחיל את הקריירה בטוטנהאם והצטרף לנמרים עבור סכום שיא של 13 מיליון ליש"ט באוגוסט 2016. הוא הספיק לערוך רק 20 הופעות במדי הקבוצה וכבש פעמיים.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות