גורם בכיר במנהלת: ''הולכים לכיוון סגירת הליגה''עובר לצפון: שפונגין חתם לשנתיים בקריית שמונהביוני: קונגרס בינלאומי למדעי הספורט בוינגייטקראמר מתקרב למכבי חיפה, חיל רומרו מועמדיש מאמן: גיא לוזון על סף חתימה בבית''ר ירושליםיעד חדש: איתי שכטר חתם לשנתיים במכבי ת''ארשמית: אנדרס אינייסטה חתם בוויסל קובה היפניתדיווח: ''בייל יעבור לליברפול, סלאח לריאל מדריד''אמארה סטודמאייר שוקל לחזור לשחק ב-NBAשכטר על סף חתימה במכבי ת''א, גם ורד יצטרף?
יובל נעים נפרד היום (דוברות הפועל אשקלון)

נעים נפרד משחקני אשקלון: ''אחזיק לכם אצבעות''

שלישי | | 11:06    מאת גבי גל

המאמן הגיע למתחם האימונים עם עוזרו אלי לוי, חיבק את השחקנים ואמר: ''יש פה חומר טוב, מאמין בכם. היה לי העונג לעבוד איתכם''. מלכה: ''יום לא פשוט עבורנו''. גיא לוזון קיבל פניה, מסאי דגו המועמד המוביל

הפועל אשקלון עברה יום לא פשוט אתמול (שני) וכבר חושבת הלאה. אחרי עזיבתו של יובל נעים, במועדון חושבים על מחליף ומלבד הפניה שנעשתה לגיא לוזון, גם שמות כמו אלי כהן החיפאי, תומר קשטן ומסאי דגו, שנחשב לאחד המועמדים המובילים, כבר עולים במועדון, בינתיים, יובל נעים, יחד עם עוזרו אלי לוי, הגיעו הבוקר לאימון ונפרדו מהשחקנים.

יובל נעים נפרד מהשחקנים (דוברות הפועל אשקלון)
יובל נעים אמר לשחקנים: "כפי ששמעתם אתמול במסיבת העיתונאים, אני לא אוסיף. הגעתי להגיד לכם שאני מחזיק לכם אצבעות, אני אמשיך לעקוב אחריכם. יש כאן חומר שחקנים טוב, שאם הייתי הולך לקבוצה בכירה יותר, הייתי לוקח אותם איתי בעיניים עצומות. אין הרבה מועדונים כמו הפועל אשקלון, ברגע שהרגשתי שזה פוגע לי בבריאות, החלטתי לזוז הצידה. היה לי העונג לעבוד עם השחקנים פה. אני אוהב את כולכם".

עם דמעות בעיניים. יובל נעים (דוברות הפועל אשקלון)
הקפטן אבי מלכה נטל את רשות הדיבור ואמר בשם השחקנים: "אני כאן שנה שלישית ואני יכול להגיד בפה מלא, 'אם לא יובל, אני לא יודע אם יש לי מקום בליגת העל'. יום לא פשוט עבורינו בכלל, אז בשמי ובשם כל השחקנים אנו מודים לך יובל, באופן אישי ולא נשכח לך את התקופה הזו בחיים".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות