מוכנה למילאנו: מכבי ת''א דרסה 70:88 את הרצליהאבו פאני: ''אירופה? בעונה הבאה נילחם על אליפות''שלוש בראש: מכבי חיפה ניצחה 1:3 את הפועל חדרהדראפיץ': ''לא בכל יום נוחת בארץ שחקן כמו בצ'יראיי''צמד ובישול לבצ'יראיי, 1:4 למכבי נתניה על מכבי פ''תבכר: ''אנחנו בתקופה לא קלה - ונצא ממנה רק ביחד''הריצה המרשימה נמשכת: 1:4 לפיורנטינה על ספאלג'ירונה הדהימה 1:2 את ריאל מדריד, ראמוס הורחקפלקושצ'נקו: ''רוצה להחזיר את מכ' חיפה לימים היפים''מרשים: מארו טפרי שבר את השיא הישראלי במרתון
אוהדי הפועל חולון (אלן שיבר, מנהלת הליגה)

שני אוהדי הפ' חולון הורחקו לשנתיים מהמגרשים

ראשון | | 16:58    מאת מערכת ישראל ספורט

האוהדים - תושבי העיר בשנות ה-20 לחייהם, שהתפרעו במשחק מול הפועל ירושלים, קיבלו עונשים כבדים, כשאחד הורחק מכל משחק כדורסל והשני הורחק מהארנה. מצטרף ל-42 הרחקות בירושלים מתחילת השנה

בית המשפט נעתרהיום (ראשון) לבקשת המשטרה והרחיק ממשחקי כדורסל בירושלים ובארץ שני אוהדים שהתפרעו ותקפו שוטרים במהלך משחק. מהמשטרה נמסר כי בשנת 2017 הורחקו 175 אנשים בגין אלימות בספורט.

במהלך משחק כדורסל שהתקיים בפיס ארנה בירושלים בין הפועל ירושלים להפועל חולון ב-16 בדצמבר, נצפו שני חשודים שתקפו שוטרים והתפרעו בזמן שכוחות המשטרה פעלו ביציע האוהדים. בחקירת המשטרה שנפתחה, נעשו מאמצים מודיעיניים נרחבים תוך שיתוף פעולה בין תחנות המשטרה, שהביאו לאיתור זהותם של החשודים - תושבי חולון בשנות ה-20 לחייהם - והבאתם לחקירה בתחנת מוריה בחשד לתקיפת שוטר והתנהגות פרועה במקום ציבורי. במקביל, פעלה המשטרה נגדם בהליך מנהלי לפי חוק הספורט שמטרתו להרחיקם מאירועי ספורט.

אוהדי הפועל חולון (עודד קרני, מנהלת הליגה)
השופט נעתר לבקשת המשטרה, והרחיק את אחד החשודים מהשתתפות במשחקי כדורסל ברחבי הארץ למשך העונות 2018-2019, הרחקה מהארנה בפרט עד סיום עונת הכדורסל 2020 ותנאים נוספים. החשוד השני הורחק ממשחקי כדורסל מהארנה בבירה עד לסיום עונת 2019 ותנאים נוספים. מהמשטרה נמסר כי הרחקות אלו מצטרפות לכ-42 הרחקות אוהדים נוספות שנעשו עד כה ע"י משטרת ירושלים מתחילת העונה הנוכחית במגוון אירועי ספורט. החקירה נמשכת, ובכוונת המשטרה להביא את החשודים לדין בגין העבירות הפליליות עליהן נחקרו".

במשטרה מציינים, כי בשנת 2017 במסגרת פעילות המשטרה נגד אלימות בספורט נפתחו כ - 213 תיקים, מתוכם הורחקו כ - 175 אנשים מהגעה למגרשים והשתתפות באירועי ספורט ברחבי הארץ. עוד נמסר כי "משטרת ישראל פועלת כל העת תוך שימת דגש למניעת אלימות בספורט, ועושה כן ע"י הצבתם של שוטרים גלויים וסמויים במשחקים המתקיימים במגוון ענפי הספורט, וזאת במטרה לאתר ולמנוע כל אלימות, הן מילולית והן פיזית, על מנת לאפשר קיומם של המשחקים ולפעול בנחישות כנגד מי מהגורמים המנסים לשבש את מהלכו \ קיומו התקין של המשחק"

אגב, שתי הקבוצות ייפגשו מחר במסגרת חצי גמר גביע המדינה שיתקיים ביד אליהו. מכבי ת"א ומכבי אשדוד יתמודדו במפגש הנוסף.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות