מוכנה למילאנו: מכבי ת''א דרסה 70:88 את הרצליהאבו פאני: ''אירופה? בעונה הבאה נילחם על אליפות''שלוש בראש: מכבי חיפה ניצחה 1:3 את הפועל חדרהדראפיץ': ''לא בכל יום נוחת בארץ שחקן כמו בצ'יראיי''צמד ובישול לבצ'יראיי, 1:4 למכבי נתניה על מכבי פ''תבכר: ''אנחנו בתקופה לא קלה - ונצא ממנה רק ביחד''הריצה המרשימה נמשכת: 1:4 לפיורנטינה על ספאלג'ירונה הדהימה 1:2 את ריאל מדריד, ראמוס הורחקפלקושצ'נקו: ''רוצה להחזיר את מכ' חיפה לימים היפים''מרשים: מארו טפרי שבר את השיא הישראלי במרתון
נמרוד משיח (צילום: עמית שיסל, איגוד השייט)

נמרוד משיח ונוי דריהן מובילים את אליפות ישראל

חמישי | | 17:33    מאת מערכת ישראל ספורט

גלשני RSX: אליפות ישראל נפתחה באילת במהירות רוח של 15 קשר. משיח סיים שלושה שיוטים במקום הראשון, דריהן סיימה במקומות 1, 1, ו-3. האליפות תימשך עד ליום שבת

הגולש נמרוד משיח והגולשת נוי דריהן מובילים את אליפות ישראל, בדגם ה-RSX האולימפי, שנפתחה היום (חמישי) באילת ברוח חזקה של 15 קשר. אליפות ישראל ב-RSX תימשך עד יום שבת ואמורה לכלול 8 שיוטים ושיוט מדליות.

משיח, ממועדון השייט מכמורת, סיים היום שלושה שיוטים במקומות 1, 1 ו-1 והוא מוביל את התחרות לפני יואב עומר (שדות ים) שתפס את המקומות 3, 3 ו-2. כפיר אזולאי מאילת מדורג שלישי (5, 2, 3) ויואב כהן משדות ים מדורג רביעי (2, 4, 7) לפני אופק אלימלך מאילת (4, 5, 4). שחר צוברי לא התחרה היום בשל מחלה ומחר הוא אמור להצטרף לתחרות.

נוי דריהן (צילום: עמית שיסל, באדיבות איגוד השייט)
בין הנשים, נוי דריהן מאילת מדורגת ראשונה עם מקומות 1, 1, ו-3. מאיה מוריס משדות ים מדורגת שנייה (2, 2, 1),  נגה גלר ממועדון השייט הרצליה מדרגות שלישית (3, 8, 2) ומקדימה את הדר הלר מאילת (7, 3, 4) ואת מאיה נדל מהרצליה (5, 4, 7).

נגישות