מוכנה למילאנו: מכבי ת''א דרסה 70:88 את הרצליהאבו פאני: ''אירופה? בעונה הבאה נילחם על אליפות''שלוש בראש: מכבי חיפה ניצחה 1:3 את הפועל חדרהדראפיץ': ''לא בכל יום נוחת בארץ שחקן כמו בצ'יראיי''צמד ובישול לבצ'יראיי, 1:4 למכבי נתניה על מכבי פ''תבכר: ''אנחנו בתקופה לא קלה - ונצא ממנה רק ביחד''הריצה המרשימה נמשכת: 1:4 לפיורנטינה על ספאלג'ירונה הדהימה 1:2 את ריאל מדריד, ראמוס הורחקפלקושצ'נקו: ''רוצה להחזיר את מכ' חיפה לימים היפים''מרשים: מארו טפרי שבר את השיא הישראלי במרתון
באדום: יו''ר מנהלת הליגה, איריס שטרק (עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים)

כדורסל: מנהלת הנשים הודיעה על שינויים מהותיים

רביעי | | 11:52    מאת מערכת ישראל ספורט

מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליטה כי החל מהעונה הבאה יתקיימו שישה משחקים בבית התחתון במתכונת של שני סיבובים. בנוסף, יהיה אפשרי להחליף זרות עד תום הסיבוב השני

מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, בראשותה של רו"ח איריס שטרק, קבעה אתמול (שלישי), כי החל מעונת המשחקים הבאה 2018/2019, יתקיימו משחקי הבית התחתון בליגת אתנה ווינר לשנים בשני סיבובים, ולא בסיבוב אחד כפי שנהוג היה עד כה במשך שנים. בכך יגדל מספר המשחקים בבית התחתון לששה, ויווצר מאבק הישרדות קשה יותר ומעניין יותר.

החל מהעונה הבאה יתקיימו סך הכל - עד לסדרות משחקי חצי הגמר וגמר הפלייאוף המתקיימות בשיטת הטוב מחמישה משחקים - 117 משחקים. סדרות חצי הגמר והגמר יכולות להגיע למקסימום 15 משחקים, ובסה"כ מספר המשחקים המירבי בעונת משחקים עשוי להגיע ל- 132 משחקים.

עוד קבעה המנהלת, כי החל מעונת 2018/2019 יוכלו הקבוצות בליגה להחליף שחקניות זרות בתום הסיבוב השני של משחקי הליגה, ולא כפי שנהוג עתה-שלושה מחזורי ליגה לפני סיום משחקי הליגה הסדירה. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות