0:0 בין סביליה ויונייטד, שחטאר ניצחה את רומאהשיגו את הנקמה: 1:3 לריאל מדריד על לגאנסצסק''א ונאתכו עלו לשמינית גמר הליגה האירופיתשהר כבש במשחק ראווה ביבנה, גם אוחנה שותףברתומאו: ''מסי יישאר בברצלונה עוד הרבה שנים''ארסנל ואתלטיקו בפעולה, נאפולי תצליח לשרוד?אולסטאר: הוכרזו המשתתפים בתחרות השלשותבקרוב שביתה? השופטים הכריזו על סכסוך עבודהסערת הטרדות מיניות בדאלאס, קיובן: ''אני נבוך''ספאחיה: ''משחקי נבחרות באמצע העונה? מגוחך''
דודי סלע במסיבת העיתונאים היום (איגוד הטניס)

גביע הדייויס: עידן לשם יפתח מחר מול לויד האריס

חמישי | | 13:26    מאת מערכת ישראל ספורט

המחבט מספר 2 יפגוש את המחבט הבכיר של דרום אפריקה (שישי, 16:00). בשבת: יוני ארליך ישחק בזוגות עם דניאל צוקרמן מול רייבן קלאסן ורואן רואלפסה. סלע: ''הפורמט של 3 מערכות עדיף מבחינתי''

הגרלת סדר המשחקים למפגש הדיויס בין ישראל ודרום אפריקה התקיימה היום (חמישי) בקאנטרי קלאב אייריני בפרטוריה. עידן לשם יפתח מחר בשעה 16:00 שעון ישראל את ההתמודדות מול לויד האריס השחקן הבכיר של הדרום אפריקאים. בהמשך דודי סלע יעלה מול מספר 2 ניק שולץ׳. בשבת המשחקים יחלו בשעה 11:00, לזוגות הרכיב הקפטן הישראלי את יוני ארליך ודניאל צוקרמן ומולם ישחקו רייבן קלאסן ורואן רואלפסה. לאחר חצי שעה הפסקה דודי סלע יעלה מול לויד האריס ולאחר מכן עידן לשם מול ניק שולץ.

הקפטן הראל לוי אמר: "״קשה לדעת כרגע אם אנחנו אוהבים את הפורמט החדש, זה חדש עבור כולם ונוכל להגיד רק בשבת כשנסיים אם אנחנו אוהבים או לא. אנחנו מצפים לתמיכה רבה של יהודים וישראלים". לוי התייחס לכך שלשם יפתח ראשון: ״גם במפגש האחרון שלנו הוא עלה ראשון וניצח בחמש מערכות, שניהם רצו לפתוח ולהביא את הנק׳ הראשונה לישראל ולהתחיל טוב את המפגש. הנקודה הראשונה היא מאוד משמעותית, לפתוח ברגל ימין את המפגש ולתת בטחון לנבחרת".

שחקני נבחרת הדייויס (איגוד הטניס)
הקפטן הראל לוי (איגוד הטניס)
לגבי נושא ההפגנות, אמר לוי: "לא משפיע יותר מדי, הכל שקט ואנחנו מורגלים לאבטחה גדולה מסביב בלי קשר". בקשר לסיכויים במפגש, אמר הקפטן: "המשחקים במפגשי דיויס תמיד קשים והפערים מצטמצמים, המגרש הביתי, משחקים כאן בגובה, הם כמובן רגילים יותר בסך הכל עשינו הכנה טובה והשחקנים מוכנים ואני מקווה שנצליח להביא את מה שעשינו במהלך השבוע למגרש בסוף השבוע".

יוני ארליך התייחס לתנאים: "השחקנים המקומיים גדלו בכלל באזור קייפטאון כך שתנאי הגובה גם מקשים עליהם. לגבי רעשי הרקע ההפגנות וכ׳ו אנחנו לא מתייחסים לכך בכלל ויודעים  שתהיה תמיכה גדולה של הקהילה היהודית". דודי סלע סיכם: "אנחנו מתחילים להתרגל למגרש ולתנאים כל יום קצת יותר טוב. בשבילי הפורמט החדש  עדיף כמובן שזה הטוב משלוש מערכות, אחרי הזוגות יהיה לי רק חצי שעה מנוחה אז כמובן שזה קשה אבל בסך הכל השינוי חיובי אני חושב".

נגישות