אוחנה לשחקנים: ''יש נטייה להתחבא מאחורי המאמן''זהבי: ''בלי הפציעה, הייתי כובש כמו בעונה שעברה''פורסם הסגל הרחב של הנבחרת, טי ג'יי קליין זומןברדה: ''לעיתים צריך לוותר על הדרך ולהביא נקודות''ספאחיה: ''שלושה רכזים פצועים? זה לא קרה לי''רוטן צפוי לסיים את דרכו, גם אלאך בדרך הביתה?לברון ג'יימס החטיא על הבאזר, גולדן סטייט הביסהלא עוצרים: צמד לאובמיאנג, 1:3 לארסנל על לסטרשחר יכריע ביממה הקרובה לגבי עתידו של רוטןנבחרת ישראל תארח את גוואטמלה ב-15 בנובמבר
רועי ריינשרייבר מרחיק את ויקטור גנב (אסף הופמן)

באשדוד ''שוקלים תביעה אזרחית נגד ריינשרייבר''

שבת | | 22:08    מאת אביחי דלאל

אחרי טעויות השיפוט הרבות ב-2:2 מול מכבי נתניה, האשדודים פרסמו הודעה חריפה במיוחד ותקפו: ''תחושה של קיפוח מגמתי ומכוון, נשקלת פנייה לערכאה אזרחית. נפעל לפסול אותו משיפוט בכלל''

מכבי נתניה ומ.ס. אשדוד נפרדו הערב (שבת) ב-2:2 מסעיר מאוד במסגרת המחזור ה-18 בליגת העל. אמנם הקבוצה של עמיר תורג'מן הגיעה כאנדרדוג למשחק, אבל היא הייתה לא פחות טובה מהמארחת וגם קופחה כאשר שער השוויון של דידייה קוגבניה בדקה ה-87 נכבש מעמדת נבדל. עוד קודם לכן, ערן לוי החמיץ שני פנדלים בתוך 25 דקות (50 ו-75), קוגבניה כבש את השער הראשון בדקה ה-45, יובל יעקובוביץ' (60) וגדי קינדה (61) כבשו לאשדוד.

באשדוד רתחו מזעם על השופט רועי ריינשרייבר שקיפח כאמור קשות את האשדודים כשאישר את שער השוויון של דידייה קוגבניה בדקה ה-87, שער שנכבש מעמדת נבדל. אך זה לא הכל. בנוסף, ריינשרייבר שרק לשני פנדלים לזכות הנתנייתים, כאשר לגבי הראשון שבהם מדובר בהחלטה מעוררת מחלוקת, ולגבי השני, מדובר בטעות איומה. אם זה לא מספיק, השופט הרחיק את בלם אשדוד ויקטור גנב במהלך שהוביל לפנדל השני בעקבות עבירה שלא הייתה.

שחקני מ.ס אשדוד הערב (אסף הופמן)
מספר שעות לאחר המשחק, הוציאו באשדוד הודעה חריפה במיוחד: "זה מספר שבועות שאנו מקופחים בשל החלטות מגמתיות שהביאו להרחקות לא מוצדקות, לשריקת כדורי עונשין שהכריעו משחקים ולפסילת שערים חוקיים לטובתנו. שתקנו, כי אנו יודעים שטעויות הן חלק מהמשחק, אבל בעיקר אנו יודעים שזה לא יעזור ולא ישנה שום דבר. לראיה, בתום המחזור השני פנינו בצורה תקיפה וביקשנו לפסול את רועי ריינשרייבר מלשפוט את משחקי מ.ס. אשדוד עקב קיפוח מגמתי שנמשך עוד מהעונה הקודמת ובעיקר בשל הרחקה שערורייתית של בלם הקבוצה ניר ברדע עוד במחצית הראשונה, החלטה שגמרה לנו את המשחק ופגעה בנו גם במחזור שלאחריו.

"והנה, עבר סיבוב שלם ושוב זהו ריינשרייבר שבשרשרת החלטות הזויות ושגויות מעניק ליריבתנו 2 בעיטות עונשין מ-11 מטרים, מרחיק לנו בלם, מתעלם מעבירה ברורה ברחבה על דור ג'אן ולקינוח מאשר לנתניה שער מעמדת נבדל ברורה. מספיק היה לשמוע את השדרים והפרשנים שאמרו שכזה דבר מעולם לא ראו בשביל להבין את גודל השערוריה והתחושה החזקה של קיפוח מכוון מצדו של ריינשרייבר. אנו שוקלים לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת לשים לזה סוף, לרבות פניה לערכאה אזרחית והגשת תביעת נזיקין אישית כנגד השופט. כמו כן, נפעל לפסול את ריינשרייבר לא רק ממשחקי מ.ס. אשדוד כי אם משיפוט בכלל".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות