רשמית: פרד רוטן מונה למאמנה של מכבי חיפההפועל כפ''ס נגד דגו: ''לא ציפינו להטלת רפש כזו''דריכות בבית''ר לקראת המשחק נגד אליצור אפרתפרד רוטן קרוב לסיכום במכבי חיפה, אזולאי מאוכזבסוער בהפועל ב''ש: מיכאל אוחנה ביקש לעזוב מיידיתעמיר תורג'מן: ''מכבי נתניה זו משוכה לא קלה בכלל''ממן מתקרב להפ' ב''ש, כץ: ''אנחנו חזקים מכל אחד''בני סכנין נגד השרה רגב: ''פיו של אדם הוא כבודו''צ'ונג עלה לחצי גמר אוסטרליה, קרבר מול האלפקליבנלד הפסידה, לברון הגיע ל-30,000 נקודות

בכר: ''קבוצה אחרת הייתה מתרסקת מכל הקשיים''

שישי | | 10:15    מאת אודי קיסוס

מאמן הפועל ב''ש שידר הרבה ביטחון במסע''ת לקראת הפועל חיפה בראשון (20:30): ''בואו נכיר בעובדות, יש לנו את הסגל הטוב בארץ''. בן ביטון: ''לא ציפינו לקחת אליפות כל שנה ב-13 נקודות הפרש''

אחרי יום חופש, חזרו הבוקר (שישי) שחקני הפועל באר שבע להתאמן כשמצב קרסולו של טוני וואקמה עדיין לא משביע רצון ומדאיג את אנשי הקבוצה, כשלא ברור אם יוחלט לסכן אותו במשחק ביום ראשון ב-20:30 נגד הפועל חיפה או לאפשר לו עוד כמה ימים של מנוחה. בצוות הרפואי עושים את כל המאמצים כדי להכשירו. בניגוד אליו, בן שהר כשיר לחלוטין ויפתח.

האלופה ערכה היום מסיבת עיתונאים לקראת משחק הצמרת, בה התייחס ברק בכר ליכולת שהקבוצה מציגה לאחרונה ולאתגר שעומד בפניה בראשון. "בואו נעשה קצת סדר כי כנראה כמה אנשים התבלבלו. יש לי את השחקנים הכי טובים בארץ", אמר המאמן בתקיפות. "למי ששכח - אנחנו במקום הראשון, זכינו בשתי אליפויות. שחקנים אחרים, קבוצה אחרת שהייתה עוברת את כל הקשיים שעברנו, הייתה מתרסקת. יש לי שחקנים מדהימים אחד-אחד. הם גילו השנה בגרות ואופי מיוחד ואני הולך איתם עד הסוף. הסקנו מסקנות מהמשחקים האחרונים וביום ראשון כולם יבינו על מה אני מדבר".

המגן בן ביטון הוסיף: "עשינו תיקו אחרי שלוש ניצחונות רצופים בכל המסגרות. לא ציפינו לקחת אליפות בכל עונה ב-13 הפרש, כן? צריך לקחת דברים בפרופרוציות. כמו שברק אמר, אנחנו עדיין במקום הראשון ועדיין לקחנו שתי אליפויות. הגדולה היא לבוא ולא להוריד את הראש - להפך, זה מאתגר אותנו. נבוא להילחם על מה ששלנו". ביטון נשאל האם יש בבאר שבע שובע והשיב: "אני צעיר ואני רעב. מה מהראן ראדי יגיד אחרי שהוא זכה בחמש אליפויות והוא נלחם על השישית? הוא רעב כאילו הוא לקח אליפות אחת. זה שטויות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות