סביליה הדיחה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר הגביעבדרך לתואר ראשון? מנצ'סטר סיטי בגמר גביע הליגהליגיונרים: 90 דק' לאלמוג כהן ב-0:0 של אינגולשטאדטברק בכר: ''יש ביקורות שהן ענייניות ויש כאלה שלא''עבודה קלילה: הפועל ב''ש עלתה לרבע גמר הגביעקלינגר: ''אם ממן סיכם בב''ש, אשחרר אותו מיידית''מסאי דגו פוטר מכפ''ס, ז'וטאוטאס מועמד במקומוהפועל חיפה, רעננה, ק''ש והפועל כפ''ס ברבע הגמרדיארה חתם בפ.ס.ז', דיווחים: דז'קו מתקרב לצ'לסיבפעם השלישית ברציפות: דמארי ו-ורמוט לא בסגל
הורחק משני משחקים נוספים. קובי רפואה (ישי נאמן)

רפואה שוב הורחק, שני משחקי רדיוס להפועל ת''א

רביעי | | 18:55    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמן הפועל ת''א נענש ע''י בית הדין בהרחקה משני משחקים נוספים. קבוצתו, שאוהדיה השליכו אבוקות ורימוני עשן מול מכבי חיפה, תקיים את שני משחקיה הקרובים מחוץ לאצטדיון המושבה

מאמן הפועל תל אביב, קובי רפואה, ספג הערב (רביעי) הרחקה משני משחקים נוספים בפועל לאחר שעמד לדין בשל העובדה שהוא היה שותף פעיל במהלך המשחק מול מכבי חיפה בגביע המדינה כשבחר את השחקנים שיבעטו את הפנדלים, על אף שהיה מורחק ואסור היה לו להתערב. בשל כך, מאמן הפועל תל אביב נענש כאמור בהרחקה משני משחקים נוספים וכן קיבל קנס של 5,000 ש"ח והרחקה מארבעה משחקים על תנאי.

הדיין ישראל שמעוני כתב בנוגע להחלטה בעניינו של רפואה: "הנאשם לא כפר כי אכן העביר הנחיות לעניין זהות בועטי בעיטות ההכרעה אולם טען כי היה לו קשה לרסן את עצמו..אשר על כן אני מרשיע את הנאשם בעבירה של אי קיום החלטת מוסד שיפוטי". עם זאת ציין הדיין כי העונש החדש של רפואה שקול ומאוזן כיוון שמדובר ב"אירוע מינורי יחסית של אי קיום הוראה".

אוהדי הפועל ת''א מול מכבי חיפה (ישי נאמן)
בנוסף, הפועל תל אביב עצמה ספגה עונש חמור בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, בעקבות מופע הפירוטכניקה של אוהדי הקבוצה, שהדליקו בפתיחת המשחק מול מכבי חיפה ביום ראשון 12 אבוקות ושני רימוני עשן והשליכו אותם לתוך המגרש. הדיין ישראל שמעוני הטיל על הקבוצה שני משחקי רדיוס בפועל, משחק אחד ללא קהל על תנאי עד לסיום העונה, וקנס בסך 20,000 ש"ח. 

הדיין לא קיבל את עמדת הפועל תל אביב לפיה היא פועלת נחרצות נגד התופעה וכתב: "קשה לי להבין כיצד כאשר מודלקות כל כך הרבה אבוקות לא עולה בידי הקבוצה לאתר ולהביא למעצר של חלק מהפורעים. אשר על כן חוששני כי מאמצי הקבוצה לא יקבלו משקל של ממש בעונש".

עונש קל יחסית. אוהדי בני סכנין (רמי כהן שמאלי)
* בני סכנין ספגה קנס נמוך של 4,000 שקלים על השלכת נפץ על ידי אחד מאוהדיה. בית הדין: "הקבוצה משקיעה מאמצים רבים במאבק למגר את התופעות הפסולות של השלכת חפצים. הקבוצה פעלה לתפיסת המשליך והבאתו למשטרה. בנסיבות אלה, אני מרשיע את הנאשמת אך לאור המאמצים שהשקיעה גוזר עליה קנס מינימלי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות