גמר אליפות אירופה: ישראל - קרואטיה 34:45 (מחצית)הכנה: בני יהודה סיימה רק ב-1:1 מול מיניור פרניקדיווח: אריאל הרוש במו''מ מתקדם עם אפולון לימסולהמילטון ניצח בגרנד פרי גרמניה, חזר לפסגת הדירוגלראשונה אי פעם: הסופר קאפ הספרדי - במרוקוהאיום הוסר: חדרה תוכל לשחק העונה בליגת העלאוזיל לא מתנצל: ''יש לי שני לבבות, טורקי וגרמני''בכורה פושרת: 32 דקות לאינייסטה בהפסד קובהברגל ימין: תורג'מן כבש ב-0:4 של אוסטריה וינהת'נאסיס פאפאזוגלו סיכם, גאדיר ממשיך להתרחק
אוהדי הפועל ת''א בדרבי (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

הפועל ת''א מאיימת: אם יזרקו חפצים, נרד מהמגרש

רביעי | | 13:22    מאת מערכת ישראל ספורט

יום לפני ההעמדה לדין בגין אירועי הדרבי, האדומים הוציאו הודעה חריגה ותקיפה נגד הקהל: ''אין לנו יכולת ולא רצון להמשיך ולספוג קנסות ועונשי רדיוס. אם שוב ייזרקו חפצים, נוריד את הקבוצה ויהא העונש אשר יהא''

להפועל תל אביב נמאס: האדומים, שיעמדו מחר (חמישי) לדין באיגוד הכדורסל בעקבות האירועים בדרבי הגביע מול מכבי תל אביב, הוציאו היום הודעה חריגה וחריפה נגד האוהדים ובה הודיעו כי אם יהיה מקרה נוסף של השלכת חפצים לפרקט, הקבוצה תרד מהמגרש "יהא העונש אשר יהא".

מהפועל תל אביב נמסר: "לצערנו, אנחנו נאלצים שוב לטפל בתופעת השלכת החפצים למגרש. אמרנו בעבר, שלא נשלים עם תופעה אלימה זו אשר גורמת נזק כלכלי ותדמיתי גדול למועדון. מעבר להיותה תופעה מזיקה מכל בחינה שהיא. המועדון רוצה להבהיר את הדברים בצורה הברורה ביותר - אין לנו יכולת ולא רצון, להמשיך ולספוג קנסות ועונשי רדיוס נוספים, בטח בשם תופעה פסולה דוגמת השלכת חפצים מכל סוג שהוא.
 


"חשבנו שנצליח לעשות סוף לתופעה רק באמצעות שיח והסברה, אך משראינו שלא די בכך וזריקות החפצים לא פסקו, ובהיעדר יכולת אמיתית לאכוף את הנושא, לא נותר לנו אלא להודיע שבפעם הבאה שיזרקו חפצים לפרקט, נוריד את הקבוצה מיידית מהמגרש, יהא העונש אשר יהא. הקבוצה הזו היא שלנו וחשובה לכולנו. בואו לא נפגע בה! כולנו תקווה שמעתה כל אחד מאיתנו יראה את עצמו אחראי לעתידו של המועדון, תדמיתו וחוסנו הכלכלי".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות