איסקו: ''רונאלדו? לא בוכה על מי שלא רצה להישאר''נשיא ברצלונה: ''אין לנו כל כוונה להחזיר את ניימאר''מצא יעד חדש: שחר הירש חתם בהפועל אשקלוןהפועל ב''ש: ארגון ''אולטראסאות''' הקפיא פעילותורשמית: גיא לוזון פוטר מתפקידו כמאמן בית''ר י-םבמטרה למנוע פיצוץ: איביץ' צפוי להיפגש עם עטרמוריניו מחפש חפרפרת: מי הדליף את הרכב צ'לסי?דיווחים: ''ריאל מדריד שוב יצרה קשר עם קונטה''איקרדי: ''לנצח בתוספת הזמן זה הרבה יותר מהנה''גלילי: ''לא מפתיע שאשדוד בחלק העליון של הטבלה''
מוטל'ה שפיגלר לצידה של נירה סטלמך (צילום: ההתאחדות לכדורגל)

ההתאחדות קיימה טקס הענקת מלגות לזכר סטלמך

ראשון | | 21:40    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות לכדורגל כיבדה את חלוץ העבר המנוח. במהלך הערב חולקו 30 מלגות לשחקנים ושחקניות בקטגוריות גיל שונות. מנכ''ל ההתאחדות רתם קמר: ''נחום סטלמך היה נערץ על כולם''

ההתאחדות לכדורגל קיימה הערב (ראשון) בבית הנבחרות בשפיים את טקס הענקת המלגות על שם נחום סטלמך ז״ל. בטקס נכחו כ-60 משתתפים ובראשם, בני משפחת סטלמך. במהלך הערב חולקו 30 מלגות, מתוכן 27 כספיות בסך של 41,000 ש"ח, ועוד שלוש מלגות לקורס מאמנים. את המלגות קיבלו שחקנים ושחקניות ממחלקות בוגרים, נוער וכדורגל אולמות. 

את הטקס הנחה יו"ר הקרן אריה רוזנצוויג, לצד יו"ר ועדת הנוער בהתאחדות משה דמאיו והמנכ"ל רתם קמר. מוטל'ה שפיגלר נשא דברים לזכרו של סטלמך, הדגיש את החשיבות בכך שהדור הצעיר יכיר את פועלו של מי שכונה "ראש הזהב" וסיפר כיצד זכה מסטלמך לקבלת פנים אוהדת ותומכת כאשר הצטרף לנבחרת ישראל כשחקן צעיר. 

חלוקת המלגות הערב (צילום: ההתאחדות לכדורגל)
רתם קמר, מנכ"ל ההתאחדות אמר: "סיפורה המופתי של מדינת ישראל שזור בקורות חייו של סטלמך, ומעלליו של 'ראש הזהב' הפכו לחלק משמעותי מהמורשת שלנו. אהבתו הגדולה למשחק הכדורגל וכשרונו כשחקן הועמדו תמיד לטובת נבחרת ישראל ולטובת המדינה, ועל כך היטיבו כולם לזכור לו חסד".

קמר הוסיף: "מי שאוהב כל כך את המשחק, מי שמאוהב בחבריו ובשותפיו לקבוצה ולנבחרת ומכיר בתרומתם המכרעת להצלחתו, ראוי שיהיה אהוב ונערץ על כולם בימי חייו וגם שנים רבות לאחר שנאסף מאתנו. ההתאחדות גאה להיות חלק ממפעל ההנצחה המרשים לנחום סטלמך לצד משפחתו האוהבת ושותפים יקרים, והמלגות שמעניקה הקרן הן ערובה לשימור הזכרון ולשימור המורשת".

נגישות