גמר אליפות אירופה: ישראל - קרואטיה 36:47 (רבע 3)הכנה: בני יהודה סיימה רק ב-1:1 מול מיניור פרניקדיווח: אריאל הרוש במו''מ מתקדם עם אפולון לימסולהמילטון ניצח בגרנד פרי גרמניה, חזר לפסגת הדירוגלראשונה אי פעם: הסופר קאפ הספרדי - במרוקוהאיום הוסר: חדרה תוכל לשחק העונה בליגת העלאוזיל לא מתנצל: ''יש לי שני לבבות, טורקי וגרמני''בכורה פושרת: 32 דקות לאינייסטה בהפסד קובהברגל ימין: תורג'מן כבש ב-0:4 של אוסטריה וינהת'נאסיס פאפאזוגלו סיכם, גאדיר ממשיך להתרחק
סיכם בהפועל ת''א. אמיר עגייב (האתר הרשמי)

אמיר עגייב סיכם עקרונית את תנאיו בהפועל ת''א

שני | | 12:10    מאת מערכת ישראל ספורט

האדומים מתקרבים להחתמה הראשונה שלהם בינואר, כאשר נותרו עוד סעיפים אחרונים לסגירה לפני שהעסקה תתבצע רשמית. הקבוצה תעמוד לדין על התנהגות הקהל, גם רפואה ואיציק ניסנוב

הפועל תל אביב מתקרבת להחתמה ראשונה בחלון ההעברות של חודש ינואר, כאשר אמיר עגייב, קשרה של בית"ר ירושלים, סיכם את תנאיו בשורות האדומים באמצעות סוכנו גלעד קצב. בין הצדדים נותרו עדיין מספר פערים קטנים עד לחתימת העסקה. עגייב בן ה-25 הגיע לבית"ר בקיץ האחרון, אך רשם חמש הופעות בלבד בכל המסגרות.


בנושא אחר, תובע ההתאחדות לכדורגל, עורך הדין ניר רשף, להעמיד שלושה גורמים שונים בקבוצה לדין בשל התנהגותם במושבה: המאמן קובי רפואה, שגם הורחק במהלך המשחק, העלים איציק ניסנוב והקהל. נתחיל מהקהל, כאשר בדו"ח השופט קובי לחם הכהן נכתב  כי הושלכו שלושה מציתים מיציע הפועל תל אביב על הקוון מאור לחם הכהן, וכי שניים מהם פגעו בגופו (ברגליו). בנוגע לבעלים, על פי השופט ניסנוב העליב אותו, כאשר אמר: "אתה השופט הכי חלש בארץ ואדאג באופן אישי לכך שלא תשפוט אותנו יותר".

מאמן הפועל ת''א, קובי רפואה (אסף הופמן)
בנוסף, בדו"ח השופט נכתב שמאמן האדומים "ניגש אלי עם שריקת הסיום למחצית הראשונה והתלונן על כך שהוספתי רק דקה. הוא אמר 'הכדורגל הוא בשביל השחקנים, השופטים לא צריכים לגנוב את ההצגה. אז די, גועל נפש' ודפק בידו על החזה שלי מספר פעמים בצורה מאיימת. הוא לא הפסיק לצעוק גם בירידה לחדר ההלבשה והתלהם בצורה מזלזלת. גם אחרי שהורחק הטענות לא נפסקו ובסיום אמר לי 'איך קוראים לך? אני קובי רפואה ואני מבטיח לך שכל מה קרה פה היום לא יעבור בשתיקה'". הדיונים יתקיימו ביום רביעי בשעה 16:00.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות