סביליה הדיחה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר הגביעבדרך לתואר ראשון? מנצ'סטר סיטי בגמר גביע הליגהליגיונרים: 90 דק' לאלמוג כהן ב-0:0 של אינגולשטאדטברק בכר: ''יש ביקורות שהן ענייניות ויש כאלה שלא''עבודה קלילה: הפועל ב''ש עלתה לרבע גמר הגביעקלינגר: ''אם ממן סיכם בב''ש, אשחרר אותו מיידית''מסאי דגו פוטר מכפ''ס, ז'וטאוטאס מועמד במקומוהפועל חיפה, רעננה, ק''ש והפועל כפ''ס ברבע הגמרדיארה חתם בפ.ס.ז', דיווחים: דז'קו מתקרב לצ'לסיבפעם השלישית ברציפות: דמארי ו-ורמוט לא בסגל
סיכם בהפועל ת''א. אמיר עגייב (האתר הרשמי)

אמיר עגייב סיכם עקרונית את תנאיו בהפועל ת''א

שני | | 12:10    מאת מערכת ישראל ספורט

האדומים מתקרבים להחתמה הראשונה שלהם בינואר, כאשר נותרו עוד סעיפים אחרונים לסגירה לפני שהעסקה תתבצע רשמית. הקבוצה תעמוד לדין על התנהגות הקהל, גם רפואה ואיציק ניסנוב

הפועל תל אביב מתקרבת להחתמה ראשונה בחלון ההעברות של חודש ינואר, כאשר אמיר עגייב, קשרה של בית"ר ירושלים, סיכם את תנאיו בשורות האדומים באמצעות סוכנו גלעד קצב. בין הצדדים נותרו עדיין מספר פערים קטנים עד לחתימת העסקה. עגייב בן ה-25 הגיע לבית"ר בקיץ האחרון, אך רשם חמש הופעות בלבד בכל המסגרות.


בנושא אחר, תובע ההתאחדות לכדורגל, עורך הדין ניר רשף, להעמיד שלושה גורמים שונים בקבוצה לדין בשל התנהגותם במושבה: המאמן קובי רפואה, שגם הורחק במהלך המשחק, העלים איציק ניסנוב והקהל. נתחיל מהקהל, כאשר בדו"ח השופט קובי לחם הכהן נכתב  כי הושלכו שלושה מציתים מיציע הפועל תל אביב על הקוון מאור לחם הכהן, וכי שניים מהם פגעו בגופו (ברגליו). בנוגע לבעלים, על פי השופט ניסנוב העליב אותו, כאשר אמר: "אתה השופט הכי חלש בארץ ואדאג באופן אישי לכך שלא תשפוט אותנו יותר".

מאמן הפועל ת''א, קובי רפואה (אסף הופמן)
בנוסף, בדו"ח השופט נכתב שמאמן האדומים "ניגש אלי עם שריקת הסיום למחצית הראשונה והתלונן על כך שהוספתי רק דקה. הוא אמר 'הכדורגל הוא בשביל השחקנים, השופטים לא צריכים לגנוב את ההצגה. אז די, גועל נפש' ודפק בידו על החזה שלי מספר פעמים בצורה מאיימת. הוא לא הפסיק לצעוק גם בירידה לחדר ההלבשה והתלהם בצורה מזלזלת. גם אחרי שהורחק הטענות לא נפסקו ובסיום אמר לי 'איך קוראים לך? אני קובי רפואה ואני מבטיח לך שכל מה קרה פה היום לא יעבור בשתיקה'". הדיונים יתקיימו ביום רביעי בשעה 16:00.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות