בית הלחמי: ''הכוח של הנבחרת הזו הוא החיבור''נבחרת העתודה עלתה לחצי גמר אליפות אירופהלואיס אנריקה: ''לא מתכנן מהפכה בנבחרת ספרד''רובין קאזאן מציעה יותר ממיליון יורו על דיא סבעיונייטד - קבוצת הכדורגל בעלת השווי הגבוה בעולםהוא חוזר: קמרון לונג חתם לעונה במכבי ראשל''צעטר צפוי לפתוח בהרכב בגומלין מול פרנצווארושגאדיר מתרחק מהפועל חיפה, שני שחקנים חתמויש סיכום: ברדה ימשיך כעוזר ויהיה יו''ר האקדמיהמאנדג'ק יושאל למכבי חיפה עם אופציית רכישה
פוטרה. אירה ויגדורצ'יק (הוועד האולימפי)

אירה ויגדורצ'יק פוטרה מאימון נבחרת ההתעמלות

שני | | 17:42    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שכיהנה בתפקיד במשך עשר שנים ובתום ישיבה סוערת והצבעה צמדה (שבעה תומכים מול שישה מתנגדים), המאמנת סיימה את דרכה בהחלטה סופית של האיגוד. הישג השיא: מקום שישי באולימפיאדת ריו

הנהלת איגוד ההתעמלות התכנסה היום (שני) אחרי הצהריים כדי להכריע בשאלת פיטורי המאמנת אירה ויגדורצ'יק. 13 חברי הנהלת איגוד ההתעמלות הצביעו באופן חשאי. שבעה מחברי ההנהלה תמכו בפיטוריה בעוד שישה התנגדו ולכן ההחלטה עברה והמאמנת הוותיקה סיימה את תפקידה באופן סופי.

לפני כשבועיים נערך שימוע לפני פיטורים לוויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, ובסיומו הוחלט להביא להצבעה בהנהלת האיגוד את ההחלטה של יושב ראש איגוד ההתעמלות רזי פלד לפטר את המאמנת. מזה תקופה ארוכה שישנם יחסים עכורים בין המאמנת הלאומית לבין הנהלת האיגוד, כשסלע המחלוקת הייתה ההחלטה של ויגדורצ'יק לא להוציא את המתעמלות לאליפות העולם שהתקיימה בסוף אוגוסט. מאז, ההנהלה החליטה מספר פעמים על שינוי תפקידה של ויגדורצ'יק לתפקיד של מנהלת-על ומינוי מאמנות חדשות, אך ההחלטה מעולם לא יצאה אל הפועל.

אירה ויגדורצ'יק שימש במשך עשר שנים בתפקיד. לאורך קריירת האימון שלה זכתה ויגדורצ'יק עם הנבחרת ב-23 מדליות בתחרויות שונות. ההישגים הגדולים שלה היו מקום שישי באולימפיאדות בייג'ינג 2008 וריו 2016, מדליית זהב באליפות אירופה ב-2016 שנערכה בישראל, וכן מדליית כסף באליפות העולם ב-2014.

נגישות