רביעייה בדרך לפסגה: 0:4 למכבי ת''א על חדרהשער ניצחון לכיאל בברייטון, סיטי דרסה את ברנליבאיירן מינכן חזרה לנצח, דורטמונד ממשיכה לדרוסאחרי 4 ניצחונות רצופים: רומא נכנעה 2:0 לספאלפראלימפי: ארד לטביב באליפות העולם בטניס שולחןבדקה ה-96: צ'לסי סחטה 2:2 מול מנצ'סטר יונייטדצניחה חופשית: ריאל מדריד נכנעה 2:1 ללבאנטהגרשון הפצוע לא בסגל, מאבוקה: ''מסוגלים לשנות''לוי שוב יפתח על הספסל, ורד לא כשיר לחלוטיןוידאר קיארטנסון פרש במפתיע מנבחרת איסלנד
יו''ר ההתאחדות, עופר עיני (אימג'בנק, Gettyimages)

עופר עיני הודיע על הקמת ועדה מייעצת לקידום הכדורגל

רביעי | | 17:20    מאת אדי חליאבין

היו''ר עדכן בישיבת הנהלת ההתאחדות על הקמת ועדה מייעצת שחבריה מתחום הכדורגל, שתוקם על מנת להציג חלופות לגבי אימון וקידום הנבחרת הלאומית. כמו כן, אושר תקציב ההתאחדות ל-2018

הנהלת ההתאחדות לכדורגל התכנסה היום (רביעי) לישיבתה השבועית והיו"ר, עופר עיני, עדכן כי בכוונתו להקים ועדה מייעצת שחבריה מתחום ענף הכדורגל, כדי שתציג חלופות לגבי אימון וקידום הנבחרת הלאומית. יש לציין כי בשלב זה כלל לא דנו בהתאחדות במינוי מאמן חדש לנבחרת, חודש וחצי לאחר שאלישע לוי סיים את תפקידו.

בנוסף, ההנהלה קיימה במהלך הישיבה דיון בנושא דו"ח מבקר הפנים, שבחן את התנהלות איגוד השופטים. המבקר סקר את כל הליקויים כתוצאה מהדו"ח ונתן את המלצותיו. המבקר הדגיש כי לא נתגלן ממצאים בנוגע לטוהר המידות או ניגודי עניינים. ההנהלה הנחתה את מנכ"ל ההתאחדות, היועץ המשפטי והנהלת האיגוד לתקן את הליקויים עד 31.3.18. כמו כן הנחתה ההנהלה את מבקר הפנים לבצע בתום תקופה זו דו"ח מעקב ליישום הליקויים. ההנהלה סמוכה ובטוחה שהליקויים יתוקנו והדברים יעשו בשקיפות מירבית. ההנהלה מביעה סיפוק מכך שהליקויים היו בתחום הפרוצדורלי בלבד.

שופטי ליגת העל (ליאת אבשלומי)
ההנהלה גם אישרה את התקציב לשנת 2018, כאשר ההכנסות הן בסך של 93 מיליוני ש"ח והוצאות תפעוליות בסך 85 מיליון ש"ח. העודף התקציבי המתוכנן לשנת 2018 בסך 2.4 מיליון ש"ח. ההנהלת ההתאחדות שיבחה את התנהלות הגזבר, המנכ"ל וסמנכ"לית ההתאחדות בייצוב המצב הכלכלי. בנושא הסמכת מאמנים אושרו תיקוני תקנון שנערכו במסגרת דיונים עם מנהלת הליגה ואיגוד המאמנים. התיקונים נוסחו בעקבות מקרים בהם קבוצות רושמות בעלי תפקידים שאינם משמשים בפועל בתפקיד רק בשל היעדר הכשרה והסמכה מתאימה. הכוונה למאמנים ועוזרי מאמנים בעלי תעודות פרו.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות