בית הלחמי: ''הכוח של הנבחרת הזו הוא החיבור''נבחרת העתודה עלתה לחצי גמר אליפות אירופהלואיס אנריקה: ''לא מתכנן מהפכה בנבחרת ספרד''רובין קאזאן מציעה יותר ממיליון יורו על דיא סבעיונייטד - קבוצת הכדורגל בעלת השווי הגבוה בעולםהוא חוזר: קמרון לונג חתם לעונה במכבי ראשל''צעטר צפוי לפתוח בהרכב בגומלין מול פרנצווארושגאדיר מתרחק מהפועל חיפה, שני שחקנים חתמויש סיכום: ברדה ימשיך כעוזר ויהיה יו''ר האקדמיהמאנדג'ק יושאל למכבי חיפה עם אופציית רכישה
יחזור למכבי חיפה? אריק בנאדו (רמי כהן שמאלי)

אריק בנאדו מועמד לאמן את הנוער של מכבי חיפה

שני | | 22:01    מאת אדי חליאבין

שחקן ומאמן העבר של הירוקים עשוי לחזור למועדון ולהחליף את איתי מרדכי, שעבר לתפקיד עוזר המאמן של הקבוצה הבוגרת. לפני חודשיים פוטר מהפועל ר''ג ובעבר, אימן את קבוצת הנוער בעונת 2012/13

אלופת המדינה לנוער בשנתיים האחרונות, מכבי חיפה, אמנם פתחה לא טוב את העונה עם שמונה נקודות בלבד מ-30 אפשריות ומקום שמיני, אך נראה שהיא תקבל בימים הקרובים חיזוק מפתיע. בלם ומאמן העבר של הירוקים, אריק בנאדו, מועמד להחליף את איתי מרדכי, שעבר לתפקיד עוזר המאמן בקבוצה הבוגרת.

בנאדו, שפוטר לפני כחודשיים מאימון הפועל רמת גן, קיבל הצעה וייתכן כי בימים הקרובים ימונה לתפקיד. זו לא תהיה הפעם הראשונה שבה בנאדו מאמן את קבוצת הנוער של חיפה אחרי שעשה זאת בעונת 2012/13, בה זכתה הקבוצה בדאבל. באמצע העונה בנאדו עבר לאמן את הקבוצה הבוגרת כמחליפו של ראובן עטר ואימן את הבוגרים עד סוף עונת 2013/14.

ימונה למאמן הנוער? אריק בנאדו (רמי כהן שמאלי)
בפברואר 2014 מונה בנאדו לעוזרו של אלי גוטמן, מאמן נבחרת ישראל, ובמאי 2015 מונה למאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, תפקיד ממנו התפטר כעבור שנה בדיוק כדי לאמן את בני יהודה. בסוף אוקטובר 2016, לאחר הפסד למכבי פתח תקווה, פוטר מתפקידו כמאמן הקבוצה. בסוף מאי האחרון מונה בנאדו למאמן הפועל רמת גן, לפני שפוטר באוקטובר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות