ליון הביסה 2:5 את דיז'ון, צימקה את הפער ממונאקופנר עלתה ל-0:2 על באסקוניה, אולימפיאקוס איזנהכדוריד: הפועל ומכבי ראשל''צ ייפגשו בחצי הגמרהפסד שמיני ברציפות להפועל כפ''ס, 2:1 ללודפדרציה: נבחרת ישראל ניצחה 1:2 את לוקסמבורגקרויף: ''צריכים להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי''שבת: הפ' חולון והמילטון יצליחו לעצור את אשדוד?החלוץ הצעיר שחולם רחוק: הכירו את יובל הורקהשבת: יונייטד מול טוטנהאם בחצי גמר הגביעארסנל נפרדת מוונגר, חרושת השמועות כבר החלה
אירה ויגדורצ'יק (גרשון ולדמן, יח''צ)

המכללה האקדמית וינגייט באירוע ''דורות של אלופים''

שני | | 21:39    מאת מערכת ישראל ספורט

כ-350 ספורטאים, מאמנים ושופטים מצטיינים, לאורך ההיסטוריה של המכללה האקדמי וינגייט מאז הקמתה בשנת 1944 השתתפו באירוע שהתקיים בתל אביב. אירה ויגדורצ'יק: ''אירוע מאוד מרגש''

באירוע "דורות של אלופים" של המכללה האקדמית בוינגייט, שהתקיים היום במוזיאון ת"א, השתתפו ספורטאי עילית שאחראים על הישגים רבים בתחום הספורט מאז הקמת המדינה. בין האורחים הרבים שלמדו ולימדו במכללה, ניתן היה למצוא את אירה ויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית, המדליסט האולימפי אורן סמדג'ה, מאמן נבחרת ישראל (לשעבר) בשחייה ד"ר לאוניד קאופמן, חנוך בודין מדליסט אולימפי ואחרים.

אורן סמדג'ה (גרשון ולדמן, יח''צ)
פרופ' רוני לידור, נשיא המכללה האקדמית בוינגייט: "הערב הזה הוקדש לבוגרי המכללה שהגיעו למצוינות כאנשי ספורט. מטרתו של אירוע "דורות של אלופים" היא לומר תודה מעומק הלב ובחום רב לכל אותם בוגרי מכללה שנמצאים איתנו מזה שבעה עשורים, מאז הקמתה".  

אירה ויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית: "זה אירוע מאוד מרגש. מבחינתי זה די בלתי צפוי שמוקירים את המאמנים, הספורטאים והשופטים של המכללה. אנחנו גדלנו במכללה, לקחנו ממנה את מיטב הידע שיכלנו לקחת ועשינו איתו הרבה דברים טובים בספורט הישראלי".

פרופ' רוני לידור (גרשון ולדמן, יח''צ)
ד"ר ליאוניד קאופמן, מאמן לשעבר של נבחרת ישראל בשחייה: "חשוב לזכור את ההיסטוריה שלנו גם בספורט. נושא ההנצחה ונושא כיבוד המורשת הם נושאים שתמיד ראויים לציון. יפה מאוד שמציינים אירוע מסוג זה בארץ בתחום הספורט".

במשך שנות קיומה העמידה המכללה דורות של מחנכים ומאמנים, והכשירה את ספורטאי העילית של ישראל. אירוע ההוקרה הוא המשך ישיר לספר שיוצא לאור בימים אלו מטעמה, שכולל תיעוד של מיטב אנשי הספורט שהתחנכו בה מאז הקמתה. הספר נכתב במשך למעלה משנתיים על-ידי צוות מומחי ספורט נרחב שכלל את: ד"ר חיים קאופמן, אורי אפק, פרופ' רוני לידור, יורום אהרוני, פרופ' דוד בן-סירא ואורי גולדבורט.

נגישות