מכה לנבחרת ארגנטינה: רומרו יחמיץ את המונדיאלהשחקנים ימשיכו לשבות, המנהלת: ''הליגה תסתיים''סימונס, מיצ'ל וטייטום בחמישיית העונה של הרוקיז אחרי פנדלים: רמה''ש זכתה בגביע המדינה לנוערבלקמן, דוידזאדה, באבין וקאניוק עוזבים את מכ' ת''א אוהדי בית"ר י-ם שוב הפגינו מול ביתו של אלי טביבלראשונה בהסיטוריה: הפועל ב''ש עלתה לליגת העלסוף עידן במכבי תל אביב: תמונת המצב העדכניתניר ביטון: ''תפסיקו לערבב פוליטיקה עם כדורגל''גיל כהן ונועה לסרי ירדו למקום ה-2 באליפות אירופה
שיר ומוריה צדק בשווייץ (אינסטגרם)

הסתיים הדיון בעניינו של צדק, ההכרעה צפויה בשבוע הבא

חמישי | | 17:49    מאת אודי קיסוס

בלם הפועל ב''ש, שנתפס על שימוש בחומר אסור, התייצב בפני וועדת המשמעת של אופ''א. ב''ש: ''בדיון הוצגו ראיות משמעותיות לחפותו של שיר. אנו סמוכים ובטוחים שוועדת המשמעת תקבל את טיעוניו''

ועדת המשמעת בעניינו של שיר צדק הסתיימה לפני זמן קצר במשרדי אופ"א בעיר ניון בשווייץ, זאת לאחר מספר שעות של דיונים. בלם הפועל באר שבע ישוב ארצה מחר (שישי) בבוקר וימתין בכיליון עיניים להודעה על החלטת בית הדין, שתהיה לה השלכה מכרעת לגבי עתידו המקצועי. על פי ההערכות, ההכרעה בנושא צפויה להתקבל במהלך השבוע הבא.

מהפועל באר שבע נמסר: "בדיון שנערך היום באופא בעניין שיר צדק הוצגו ראיות משמעותיות לחפותו של השחקן. אנו סמוכים ובטוחים שוועדת המשמעת תקבל את טיעוניו". אל הדיון המשמעתי הגיע צדק מלווה ברעייתו מוריה ובסמנכ"ל המועדון, עו"ד עידו בר נתן שסייע בייצוג המשפטי ושימש כנציג מטעם הפועל באר שבע. כמו כן, את צדק ייצג עורך דין שווייצרי הנחשב לאחד המנוסים בתחום המשפטי בנושא חומרים אסורים בספורט. על פי גורמים בסביבת השחקן, צדק וצוות ההגנה טענו בדיון כי מקורו של החומר שנתגלה בבדיקה - אוקטופמין - הוא בפגם במהלך הייצור של תוסף התזונה אותו נטל השחקן.

כזכור, לפני כשלושה וחצי חודשים עבר צדק בדיקת שתן בסיום ההפסד 1:0 למאריבור בסלובניה במסגרת מוקדמות ליגת האלופות. כשלושה שבועות מאוחר יותר הודיעו אנשי אופ"א שבבדיקה נמצאו שרידים של החומר אוקטופמין, האסור לשימוש על פי הנחיות הסוכנות למניעת סימום בספורט. מאז הפסיק השחקן לגמרי את פעילותו בקבוצה - בתקווה שהתקופה בה לא נטל שום חלק בפעילות של הקבוצה יקוזז מהעונש שלו. הדיון התקיים בדלתיים סגורות בהרכב של שלושה דיינים, במסגרתו הביאו פרקליטיו של צדק לידי הדיינים את כל המסמכים התומכים בקו הגנה. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות