הרצוג: ''סקוטלנד? המטרה - לסיים במקום הראשון''ברקיע השביעי: 0:7 לישראל על גוואטמלה בהכנהספאחיה: ''צריכים לשחק את הכדורסל הטוב ביותר''אחרי הפארסה: מכבי אשדוד נקנסה ב-15,000 ש''חהחל בעונה הבאה: ה-VAR ייכנס גם בפרמייר ליגראמזי בדרך לבאיירן כבר בקיץ, חאמס צפוי לעזובדיווח: ''סימאונה יהפוך לבכיר המשתכרים באתלטיקו''בני סכנין: פיראס מוגרבי צפוי להיעדר כחודש וחציהפועל ב''ש גברה 0:3 על ראשל''צ, צמד לניב זריהןפיפ''א פתחה בחקירה נגד 5 קבוצות פרמייר ליג
יעמוד לדין? ניקיטה רוקאביציה (רמי כהן שמאלי)

ניקיטה רוקאביציה תקף את השופטים - ונדרש להתנצל

רביעי | | 18:02    מאת אדי חליאבין

חלוץ מכבי חיפה פרסם פוסט חריף באינסטגרם - אותו מחק מאוחר יותר - ובו כינה את פסילת השער החוקי שלו ''החלטה מביכה ומגעילה''. תובע ההתאחדות הודיע שיעמוד לדין אם לא יתנצל, בחיפה אמרו: ''נפעל כנדרש''

חלוץ מכבי חיפה ניקיטה רוקאביציה פרסם הבוקר (רביעי) פוסט באינסטגרם ובו תקף בחריפות של השופטים לאחר ששער חוקי שלו נפסל במהלך הדרבי, בו הפסידה בסופו של דבר מכבי 1:0 להפועל חיפה. רוקאביציה כינה את ההחלטה "מגעילה ומביכה", לפני שמחק את הפוסט. מאוחר יותר תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף שלח למכבי חיפה ולשחקן מכתב לפיו אם לא יפרסם התנצלות תוך 48 שעות, הוא יעמוד לדין משמעתי.

במכתב של רשף נכתב: "הבוקר פורסמה בהבלטה באתרי ספורט שונים התבטאותך בחשבון באינסטגרם שבבעלותך בנוגע להחלטת שופט המשחק מהדרבי האחרון, שלא אישר שער שכבשת. ברי כי כל אדם העוסק בתחום יכול לטעות. גם שחקנים, מאמנים, ובעלי תפקידים טועים. טעויות הן לצענו חלק מהמשחק. בניגוד גמור לכך, האמור בחשבון האינסטגרם שלך איננו בגדר טעות. מדובר במעשה חמור. תוכן הדברים ואופן פרסומם עולים כדי עבירה משמעתית לפי סעיף 19 ד' לתקנון המשמעת - העלבת שופט המשחק. על כן אבקשך לחזור בך מן האמירה תוך התנצלות בפני שופטי המשחק. היה ולא תעשה כן תוך 48 שעות, אשקול לפעול בפן המשמעותי".

המכתב של תובע ההתאחדות
ממכבי חיפה נמסר: "המועדון והשחקן מכבדים את נהלי וחוקי ההתאחדות לכדורגל ומוסדותיה השיפוטיים ונפעל בהתאם לנדרש. יצויין כי השחקן הסיר את הפוסט רגעים ספורים לאחר פרסומו". כזכור רוקאביציה כתב בפוסט המקורי: "אחרי תוצאה מאכזבת מאוד בדרבי ועוד החלטה מגעילה ומביכה של צוות השיפוט שפסל גול חוקי ב-100 אחוז שלי, אנחנו חייבים להמשיך הלאה ולהמשיך להשתפר. התמיכה של הקהל היתה מדהימה כמו תמיד, למרות שאני יודע שזה קשה אנחנו חייבים את הקהל איתנו. אני בטוח שהתוצאות יגיעו בקרוב".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות