בית הלחמי: ''הכוח של הנבחרת הזו הוא החיבור''נבחרת העתודה עלתה לחצי גמר אליפות אירופהלואיס אנריקה: ''לא מתכנן מהפכה בנבחרת ספרד''רובין קאזאן מציעה יותר ממיליון יורו על דיא סבעיונייטד - קבוצת הכדורגל בעלת השווי הגבוה בעולםהוא חוזר: קמרון לונג חתם לעונה במכבי ראשל''צעטר צפוי לפתוח בהרכב בגומלין מול פרנצווארושגאדיר מתרחק מהפועל חיפה, שני שחקנים חתמויש סיכום: ברדה ימשיך כעוזר ויהיה יו''ר האקדמיהמאנדג'ק יושאל למכבי חיפה עם אופציית רכישה
פוטר מתפקידו. עומרי כהן (פייסבוק)

מאמן קבוצת הנוער של הפועל אשקלון פוטר מתפקידו

שלישי | | 14:12    מאת גבי גל

המאמן עומרי כהן הגיע להבנות עם הנהלת מחלקת הנוער של הדרומיים על עזיבתו, כאשר הקבוצה מדורגת מתחת לקו האדום עם 3 נקודות בלבד. יו''ר המחלקה: ''קיבלנו החלטה נחוצה, דרוש זעזוע. מאחלים לו המון בהצלחה''

הנהלת מחלקת הנוער של הפועל אשקלון הגיעה היום (שלישי) להבנות עם מאמן קבוצת הנוער, עומרי כהן, בנוגע לסיום תפקידו כמאמן הקבוצה וכעת ההנהלה שוקלת את המשך העסקתו במועדון. הרקע לכך הוא מצבה הקשה של הקבוצה בתחתית הטבלה ורצף ההפסדים מתחילת העונה.

יו"ר מחלקת הנוער, חנוך אמר, אמר: "הנהלת מחלקת הנוער קיבלה החלטה לא קלה אך נחוצה לטובת קבוצת הנוער. בעקבות המצב אליו נקלעה הקבוצה, דרוש זעזוע על מנת לחלץ את הקבוצה מהאווירה הקשה בה היא נמצאת. אנו מאחלים לעומרי המון בהצלחה בהמשך ומודים לו על התקופה בה שימש כמאמן".

מנכ"ך הפועל אשקלון, דרור אלמלם, הוסיף: "הנהלת המועדון משקיעה משאבים רבים בקידום הנוער ותעשה כל שביכולתה על מנת לקדם את הקבוצה במעלה הטבלה ולהשאיר אותה בליגה. אני מודה לעומרי על התקופה בה אימן את הקבוצה וזוקף לזכותו הרבה זכויות. אני מאחל לו המון בהצלחה בהמשך".  

אשקלון פתחה את העונה בצורה חלשה ואחרי שמונה מחזורים, הקבוצה מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה עם 3 נקודות בלבד מ-24 אפשריות והיא עדיין ללא ניצחון. בתוך כך, בהנהלת מחלקת הנוער יחלו בימים הקרובים בהליך איתור מאמן חדש. כאשר תתקבל ההחלטה היא תפורסם על ידי המועדון.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות