עדיין בתמונה: העתודה הביסה 48:95 את רומניהרשמית: חורחה סמפאולי פוטר מנבחרת ארגנטינהדשאן: ''אין דבר שגדול יותר מזכייה בגביע העולם''דאליץ': ''המסר שלנו? מדינה קטנה, חלומות גדולים''נשים: נבחרת העתודה סיימה שישית ביורובאסקטמודריץ' נבחר למצטיין המונדיאל, אמבאפה הצעירסיפורה של חגיגה: כל המספרים מגמר המונדיאלפעם ב-20 שנה: נבחרת צרפת זכתה במונדיאלדג'וקוביץ': ''לא הייתי בטוח שאחזור לרמות האלה''לקראת ההצגה: כריסטיאנו רונאלדו נחת בטורינו
שון דאוסון במאבק על הכדור מול אסטוניה (עודד קרני, מנהלת הליגה)

דאוסון: ''המשחק מול יוון? אופרה אחרת, הם נבחרת חזקה''

ראשון | | 08:29    מאת רועי ינקלוביץ

החבורה של עודד קטש תצא היום לכרתים לקראת המשחק מחר ב-17:00 מול היוונים, שיגיעו מחוזקים בשחקני אולימפיאקוס ופנאתינייקוס. דאוסון הוסיף: ''אגרסיביות? כמו כל משחק, באים עם אותה אנרגיה''

נבחרת ישראל תצא הבוקר למשחק השני במוקדמות אליפות העולם בכדורסל מול יוון (שני, 17:00, הרקליון). ישראל ויוון יגיעו אחרי ניצחונות מול מקבילותיהם מאסטוניה ובריטניה. ישראל הרשימה יותר מול אסטוניה, יוון התקשתה מול בריטניה בלסטר, אך חסרה את שחקני אולימפיאקוס ופנאתינייקוס. ניק קלאת'ס, ת'אנסיס אנטטוקומפו (אח של יאניס), ויאן וויוקאס  מפנא יעמדו לרשות היוונים ביום שני. מנגד, יואניס בורוסיס, שהצטיין מול בריטניה עם 32 נקודות, ייעדר עקב לו"ז הליגה הסינית, בה הוא משחק. המאמן עודד קטש יפרסם הערב את סגל 12 השחקנים למפגש.

לקראת המשחק אמר שון דאוסון: "המשחק מול יוון אופרה אחרת, נבחרת הרבה יותר חזקה מהנבחרת שפגשנו עד עכשיו. אסור לנו להתעסק בזה יותר מדי, ברור שאנחנו צריכים להגיע מאה אחוז לכל משחק. אנחנו מתאמנים קשים, עובדים על הטקטיות שלנו, באים עם אנרגיות". על העלייה מהספסל מול אסטוניה: "זה משהו שקורה בנבחרת, לא מתייחס לזה יותר מדי. שיחקתי דקות כמו כולם כמעט ותרמתי את החלק שלי כמו כולם. ניצחנו ב-20 הפרש וזה מה שמשנה".

על הרבע השלישי מול אסטוניה: "זה נותן ביטחון, יחסית למשחק ראשון זה היה משחק מצוין בשבילנו - פחות במחצית הראשונה, יותר במחצית השנייה. אנחנו מסתכלים על הדברים החיוביים, מטפלים בשליליים ובאים עם הפנים למשחק הבא". על הפער בין המחציות: "זה דבר בלתי נמנע, לא היו משחקי הכנה, לא היה זמן לבדיקות, כלום. ככה שכל הניסויים היו במחצית הראשונה, בעוד במחצית השנייה כולנו הבינו יותר מה צריך לעשות יותר טוב".

על הצערת הנבחרת והאווירה, אמר דאוסון: "אנשים שונים, יותר בגיל שלי, ושיחקתי עם חלקם בעתודה. כולנו באותו גיל בערך, אז יש יותר חיבור ונהנים לשחק ביחד. רצון מיוחד להטביע מול יוון? בא לי להטביע נגד כולם, בא לי לנצח". על האגרסיביות הדרושה נגד יוון: "כמו כל משחק, באים עם אותה אנרגיה ובאים לעשות את המקסימום".

נגישות