צ'לסי ניצחה, רחוקה חמש נקודות מהצ'מפיונסצסק''א עלתה ל-0:2, ריאל השוותה ל-1:1 מול פאורפאלוב כבש, 0:6 קל לקלאב ברוז' מול שרלרואהאתלטיקו הובסה, ברצלונה רחוקה ניצחון מאליפותנחלת יצחק היא אלופת ישראל בקטרגל חמישיותקוטיניו: ''הולך להיות גמר קשה אבל נגיע מוכנים''פדרציה: ישראל חזרה מפיגור ל-1:2 על בוסניהיצחק שום: ''אני לוקח את מלוא האחריות על עצמי''כיאל: ''הייתי בחוץ הרבה זמן, חיכיתי להזדמנות שלי''מסימו אלגרי בטוח: ''מול נאפולי ניראה אחרת לגמרי''
עזב את הארץ בגלל חובות? איציק זוהר (יח''צ , גיא כושי ויריב פין)

דיווח: ''איציק זוהר עזב את הארץ לאחר שהסתבך בחובות כבדים''

שני | | 22:40    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''חדשות ערוץ 2'' נטען כי כדורגלן העבר עזב את ישראל בשל הסתבכות כלכלית, כאשר על זוהר הוטלו עיקולים. זוהר מסר בתגובה: ''הכל שמועות, נוצרה הזדמנות עסקית ולכן עזבתי את הארץ''

כדורגלן העבר, איציק זוהר, עזב את ישראל - על כך אין ויכוח. השאלה הגדולה היא האם עשה זאת עקב חובות כספיים כבדים ופחד מנושים, או בשל "הזדמנות עסקית", כדבריו? הערב (שני) דווח בחדשות ערוץ 2 כי זוהר ברח לכאורה מהארץ לפני כעשרה ימים והשאיר אחריו חובות כבדים ובעקבות כך, גורש מדירתו לאחר שלא שילם שכר דירה.

בנוסף נאמר בדיווח שזוהר חייב לעיריית גבעתיים וכן לשאר הגופים - רשות המים וחברת החשמל - כספים. עוד נאמר שרכבו של זוהר עוקל לכאורה ונלקח על ידי חברת ההשכרה לאחר שהסתבך במתן צ'קים לפקדונות ללא כיסוי ומוגבלים. שמו של איציק זוהר נקשר לא פעם בהסתבכויות פליליות. לפני כשבע שנים הוא היה מעורב בקטטה בנמל תל אביב ופונה במצב קל לבית החולים איכילוב.

זוהר עצמו הגיב לפרסום בחדשות 2 ואמר: "שוב פעם שמועות בלי שום הוכחה. נוצרה עבורי הזדמנות עסקית בחו"ל אז בחרתי לנסות את מזלי לטובת זה, כולל לא לראות את ילדיי. אז אם אותה שנאת חינם שהפכה לספורט לאומי בוחרת לייחס לי את הדברים האלו שיבושם להם. אין לי שום רצון לא להלחם בזה ובטח לא להצדיק את עצמי אל מול שמועות בלבד, בלי שום דבר שעומד מאחורי זה".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות