סביליה הדיחה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר הגביעבדרך לתואר ראשון? מנצ'סטר סיטי בגמר גביע הליגהליגיונרים: 90 דק' לאלמוג כהן ב-0:0 של אינגולשטאדטברק בכר: ''יש ביקורות שהן ענייניות ויש כאלה שלא''עבודה קלילה: הפועל ב''ש עלתה לרבע גמר הגביעקלינגר: ''אם ממן סיכם בב''ש, אשחרר אותו מיידית''מסאי דגו פוטר מכפ''ס, ז'וטאוטאס מועמד במקומוהפועל חיפה, רעננה, ק''ש והפועל כפ''ס ברבע הגמרדיארה חתם בפ.ס.ז', דיווחים: דז'קו מתקרב לצ'לסיבפעם השלישית ברציפות: דמארי ו-ורמוט לא בסגל
הפסד חמישי ברציפות. רן בן שמעון (רמי כהן שמאלי)

הפסד חמישי ברציפות לבן שמעון ונבחרת קפריסין, 3:2 לארמניה

שני | | 19:34    מאת מערכת ישראל ספורט

הנבחרת של המאמן הישראלי המשיכה להיראות רע ונכנעה גם בירבאן לאחר שערים של אישקניאן, הרויאן ומחיטריאן (פנדל), לאיפיס וסוטיריו הצליחו לצמק בלבד. האם מעמדו של בן שמעון התערער?

רן בן שמעון ונבחרת קפריסין המשיכו ביכולת הרעה שמאפיינת אותם לאחרונה וספגו היום (שני) את הפסד חמישי ברציפות בכל המסגרות, 3:2 במשחק ידידות מול ארמניה שנערך באצטדיון ואזגן סרגיסיאן שבבירת ארמניה, ירבאן.

הפסד שני בתוך שלושה ימים לחבורה מהאי השכן. המאמן הישראלי ביצע כמה שינויים לעומת ההרכב שפתח בהפסד 1:0 לגאורגיה ביום שישי, אבל זה לא מנע תוצאה מאכזבת. אייק אישחניאן (16), ורזדאט ארויאן (38) והנריך מחיטריאן (63 בפנדל) כבשו לארמנים, קוסטאס לאיפיס (50) ופיירוס סוטיריו (89) הבקיעו עבור קפריסין.

נגישות