סביליה הדיחה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר הגביעבדרך לתואר ראשון? מנצ'סטר סיטי בגמר גביע הליגהליגיונרים: 90 דק' לאלמוג כהן ב-0:0 של אינגולשטאדטברק בכר: ''יש ביקורות שהן ענייניות ויש כאלה שלא''עבודה קלילה: הפועל ב''ש עלתה לרבע גמר הגביעקלינגר: ''אם ממן סיכם בב''ש, אשחרר אותו מיידית''מסאי דגו פוטר מכפ''ס, ז'וטאוטאס מועמד במקומוהפועל חיפה, רעננה, ק''ש והפועל כפ''ס ברבע הגמרדיארה חתם בפ.ס.ז', דיווחים: דז'קו מתקרב לצ'לסיבפעם השלישית ברציפות: דמארי ו-ורמוט לא בסגל
הפסיד - ופרש בשל פציעה. רפאל נדאל הערב (zimbio)

טורניר גמר הסבב: רפאל נדאל הפסיד לדויד גופין - ופרש

שלישי | | 00:55    מאת מערכת ישראל ספורט

הבלגי (8 בעולם) גבר על המדורג ראשון בעולם 6:7, 7:6 4:6 בתום 2:40 שעות מפרכות, ואחרי שאיבד כמה נקודות משחק. הספרדי פרש מהטורניר בלונדון בשל פציעה. מוקדם יותר, דימיטרוב ניצח את תים

טורניר גמר הסבב בלונדון נכנס היום (שני) ליומו השני - עם תוצאה מפתיעה ופרישה לא כל כך מפתיעה. דויד גופן את רפאל נדאל עם 6:7(5), (4)7:6 ו-4:6 תוך שעתיים ו-37 דקות. זה הניצחון הראשון אי פעם של גופן על הספרדי אחרי שני מפגשים ביניהם. 
 


המערכה הראשונה הייתה צמודה ומרתקת, אך הבלגי רשם יכולת טובה וניצח בשובר השוויון הראשון במשחק. גם המערכה השנייה הייתה צמודה מאוד, והפעם השור הספרדי היה זה שהשיג את הניצחון במערכה, עם ניצחון נאה בשובר השוויון. במערכה השלישית והמכריעה הדברים הלכו טיפה יותר קל לגופן, שהשיג 4:6 וסגר את המשחק.

לאחר המשחק נכנע נדאל לכאבים בברך ימין - ופרש מהטורניר: "העונה שלי נגמרה. ידעתי שאני הולך לפרוש כבר במהלך המשחק, בלי שום קשר לתוצאה הסופית". השור ממאיורקה, שמעולם לא ניצח בטורניר שמסיים את עונת הטניס, פרש לפני עשרה ימים מטורניר המאסטרס בפריס בגלל הכאבים בברך שלטענתו "מלווים אותו לכל אורך הקריירה".
 


מוקדם יותר, קיבלנו מפגש מעניין בין דומיניק ת'ים לגריגור דימיטרוב. אחרי שכל אחד מהם ניצח את רעהו פעם אחת במהלך העונה, היום היה זהו תורו של הבולגרי לנצח 3:6, 7:5, 5:7 אחרי שעתיים ו-22 דקות. הבולגרי שמדורג שישי בעולם, פתח היטב את הבכורה שלו בטורניר גמר הסבב עם ניצחון בתום משחק שארך 142 דקות. דימיטרוב שלט במערכה הראשונה, תים חזר בשנייה והשניים התייצבו למערכה מכרעת. הבולגרי הצליח לטפס ליתרון מבטיח, תים שבר וחזר ל-5:5, אבל מיד נשבר שוב ודימיטרוב הבטיח את הניצחון. הבולגרי השווה את המאזן בין השניים ל-2:2.

נגישות