יואב כץ: ''האליפות בהישג יד כמו הגביע וכמו אירופה''מוריניו: ''לא מבין למה אנחנו סופגים ביקורת מרובה''בן זקן: ''חיפה נמצאת במקום בו היא נמצאת בזכות''ספרד נפרדת: ''אינייסטה עוזב כמלך, הקיסר האחרון''מימר: ''רוצה לעשות את המקסימום בשביל עצמי''נתניה רוצה את המקום הרביעי, ספורי יפתח בחודאבוקסיס: ''התקופה האחרונה מלמדת אותנו הרבה''מסאי דגו: ''רגעים קשים עבורנו, איכזבנו את הקהל''דן שמיר: ''צריכים למצוא את הדרך שלנו בחזרה''דייסון: ''אסור לנו לתת לדברים מסביב להשפיע עלינו''
יעמוד על הקווים. ניר לוין (רמי כהן שמאלי)

מוקדמות היורו עד גיל 21: ניר לוין ידריך את הצעירה מול גרמניה

שני | | 14:49    מאת אדי חליאבין

בעקבות מות אביו של המאמן מרקו בלבול, מוריס, המנהל המקצועי יהיה זה שינהל את המשחק החשוב במוקדמות אליפות אירופה (שלישי, 19:30). ניצחון יעלה את ישראל למקום השני שעשוי להוביל לפלייאוף

הנבחרת הצעירה של ישראל תארח מחר (שלישי, 19:30) באצטדיון את נבחרת גרמניה במוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21. הכחולים-לבנים יודעים שניצחון יעלה אותם למקום השני על חשבון הגרמנים, מה שבסופו של דבר עשוי להוביל את הנבחרת הישראלית לפלייאוף ההעפלה ליורו.

מי שיעמוד על הקווים הוא ניר לוין, המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות. הסיבה: אביו של המאמן מרקו בלבול, מוריס, נפטר בסוף השבוע ועל כן הוא לא ידריך את חניכיו. שחקני העבר ואנשי הצוות, ניר דוידוביץ' ואלון חרזי, צפויים לסייע ללוין. שתי הנבחרות יופיעו אחרי ניצחונות חד צדדיים במחזור הקודם: ישראל הביסה את קוסובו 0:4 בחוץ, גרמניה רמסה את אזרבייג'ן 0:7 בבית. 

מאמן הנבחרת סטפן קונץ (zimbio)
נבחרת גרמניה תגיע עם מספר שחקנים שכבר לבשו את מדי הנבחרת הבוגרת כגון ג'ונתן טה ובנימין הנריקס. שחקנים בולטים נוספים הם מחמוד דאהוד מדורטמונד ונדים אמירי מהופנהיים. מאמנה של הנבחרת הוא שחקן העבר שטפן קונץ. מי שמובילה כרגע את בית 5 במוקדמות היא אירלנד, שצברה 10 נקודות בארבעה מחזורים. גרמניה אחריה עם 9 נקודות וישראל שלישית עם 7.

נגישות