יואב כץ: ''האליפות בהישג יד כמו הגביע וכמו אירופה''מוריניו: ''לא מבין למה אנחנו סופגים ביקורת מרובה''בן זקן: ''חיפה נמצאת במקום בו היא נמצאת בזכות''ספרד נפרדת: ''אינייסטה עוזב כמלך, הקיסר האחרון''מימר: ''רוצה לעשות את המקסימום בשביל עצמי''נתניה רוצה את המקום הרביעי, ספורי יפתח בחודאבוקסיס: ''התקופה האחרונה מלמדת אותנו הרבה''מסאי דגו: ''רגעים קשים עבורנו, איכזבנו את הקהל''דן שמיר: ''צריכים למצוא את הדרך שלנו בחזרה''דייסון: ''אסור לנו לתת לדברים מסביב להשפיע עלינו''
מו אלאך בפגישה עם גיא לוזון (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

מו אלאך הוצג בפני שחקני מכבי חיפה: ''באתי לנצח ולהצליח''

שני | | 12:06    מאת אדי חליאבין

אחרי הפגישה הראשונה בין המנהל הטכני לבין גיא לוזון, הנשיא יעקב שחר הגיע למתחם האימונים על מנת להציג את אלאך, שהוסיף: ''אני רוצה לא רק לראות אתכם משחקים כדורגל, אלא גם להרגיש אתכם משחקים כדורגל''

עידן חדש יצא לדרך במכבי חיפה: נשיא המועדון, יעקב שחר, הגיע הבוקר (שני) למתחם האימונים בכפר גלים, על מנת להציג בפני השחקנים והצוות המקצועי את המנהל הטכני החדש, מו אלאך. "אני שמח להציג בפניכם את המנהל הטכני החדש שבחרנו", אמר שחר.

מו אלאך עם המנכ''ל בן דב, המאמן לוזון והנשיא שחר (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
אלאך פתח את דבריו לשחקנים ולצוות ואמר: "חשובה לי המשפחתיות, האווירה והמקצועיות". לאחר מכן המשיך ההולנדי: "באתי לנצח ולהצליח. אני רוצה לא רק לראות אתכם משחקים כדורגל, אלא גם להרגיש אתכם משחקים כדורגל. בחרתי לבוא לישראל כיוון שהרגשתי שזה הדבר הנכון לעשות. אני מודה ליענקל'ה על השיחות ועל ההבנה. אנחנו רואים עין בעין את הדרך המשותפת שנעבור ביחד".

מו אלאך וגיא לוזון בכפר גלים (מכבי חיפה, האתר הרשמי)
אתמול נערכה הפגישה הראשונה בין המנהל הטכני לבין המאמן, גיא לוזון. אלאך נחת בארץ והגיע היישר לחיפה. עם סיום האימון הוא נפגש לארוחת ערב ב"מסעדג" בבת גלים, עם לוזון ועם שחר והמנכ"ל, אסף בן דב. המנהל הטכני ההולנדי צפוי לשהות עם הקבוצה במלון בחיפה לאורך כל מחנה האימונים שנערך השבוע. הערב יגיעו שחקני הקבוצה להשקת הסדרה "הבוזגלוס" ברדינג 3, בנמל תל אביב.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות