ליאור אליהו: ''יש לנו תלכיד מאוד מיוחד בקבוצה''האיגוד: השביתה הסתיימה, המנהלת: לא פחות מהזויאוחנה לשחקנים: ''יש נטייה להתחבא מאחורי המאמן''יואב כץ: ''אין לי שום כוונה לשחרר את ניר קלינגר''זהבי: ''בלי הפציעה, הייתי כובש כמו בעונה שעברה''פורסם הסגל הרחב של הנבחרת, טי ג'יי קליין זומןאוזיל חוגג: ''שיחקנו כדורגל סקסי, גאה בקבוצה''ברדה: ''לעיתים צריך לוותר על הדרך ולהביא נקודות''ספאחיה: ''שלושה רכזים פצועים? זה לא קרה לי''רוטן צפוי לסיים את דרכו, גם אלאך בדרך הביתה?
יהיה כשיר אחרי הפגרה. אייל גולסה (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

מכבי ת''א תשוב לאימונים: ''נהיה יותר טובים כשהפצועים יחזרו''

שני | | 11:17    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי חופשה בת שבוע לה זכו מרבית השחקנים, הצהובים ישובו הערב לאימונים במטרה להכשיר את השחקנים הפצועים עד המשחק מול הפועל חיפה בעוד כשבועיים. על פי ההערכות, רק דסה לא יהיה כשיר אחרי הפגרה

מכבי תל אביב תחדש הערב (שני) את אימוניה אחרי חופשה בת שבוע לה זכו מרבית השחקנים. הקבוצה עדיין לא תתאמן בסגל מלא כאשר המטרה המרכזית של הצוות המקצועי היא החזרת השחקנים הפצועים לעניינים לקראת המשחק נגד הפועל חיפה בליגת העל בעוד 13 יום, ועוד לפני כן נגד סלביה פראג אם כי מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד.

עדיין לא כשיר. אלי דסה (ישי נאמן)
הצהובים יערכו את האימונים באופן הדרגתי כדי להחזיר את הקבוצה לכשירות ללא פציעות נוספות. ביום חמישי תערוך הקבוצה משחק אימון מול מכבי נתניה ואז תצא לחופשה נוספת ותחזור לאימונים ביום ראשון. מי שלא זכו לחופשה הם ברק יצחקי, דור מיכה, אייל גולסה, חוסה רודריגז ואלי דסה, שערכו אימונים ייעודיים כדי להחלים מהפציעות מהם הם סבלו. על פי הערכת מכבי תל אביב כל הפצועים פרט לדסה יהיו כשירים לאחר הפגרה, בעוד למגן ידרשו עוד מספר שבועות לחזור לכשירות.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות