יואב כץ: ''האליפות בהישג יד כמו הגביע וכמו אירופה''מוריניו: ''לא מבין למה אנחנו סופגים ביקורת מרובה''בן זקן: ''חיפה נמצאת במקום בו היא נמצאת בזכות''ספרד נפרדת: ''אינייסטה עוזב כמלך, הקיסר האחרון''מימר: ''רוצה לעשות את המקסימום בשביל עצמי''נתניה רוצה את המקום הרביעי, ספורי יפתח בחודאבוקסיס: ''התקופה האחרונה מלמדת אותנו הרבה''מסאי דגו: ''רגעים קשים עבורנו, איכזבנו את הקהל''דן שמיר: ''צריכים למצוא את הדרך שלנו בחזרה''דייסון: ''אסור לנו לתת לדברים מסביב להשפיע עלינו''
יעלה למונדיאל? מאמן נבחרת איטליה, ג'יאן פיירו ונטורה (zimbio)

איטליה בלחץ גדול לקראת הגומלין: ''הכל או כלום'', ''אנחנו עוברים!''

שני | | 10:17    מאת מערכת ישראל ספורט

בארץ המגף לחוצים מאוד לקראת משחק הגומלין הערב ב-21:45 מול שבדיה אחרי ה-1:0 במשחק הראשון. בתקשורת כותבים: ''חייבת להיות לנו אמונה'', ''המילים נגמרו''. ברצאלי: ''איטליה חייבת להיות מאוחדת''

אחרי שספגה 1:0 במשחק הראשון, נבחרת איטליה תנסה להפוך הערב (שני, 21:45) את הקערה על פיה ולנצח את נבחרת שבדיה בתוצאה שתספיק לה כדי לעלות למונדיאל. בתקשורת כבר מוכנים: ב'גאזטה' רשמו: "הכל או כלום. ונטורה מנסה להימנע מאפוקליפסה. 'קוריירה דלו ספורט' בחר בגישה פטריוטית: "אנחנו עוברים! חייבת להיות לנו אמונה". ב'טוטוספורט' יודעים שנגמר הזמן לדיבורים: "שקט לכיוון מוסקבה. המילים נגמרו".
 


בתקשורת מדווחים שג'יאן פיירו ונטורה יערוך מספר שינויים בהרכב. אנדראה בלוטי יוחלף על ידי מאנולו גביאדיני, ז'ורז'יניו ייכנס במקומו של מרקו וראטי המוצהב וגם דניאלה דה רוסי יירד לספסל ואלסנדרו פלורנצי יעלה במקומו. המערך, עם זאת, אמור להישאר 3-5-2, כשאין שינוי בחוליית ההגנה של ג'ורג'ו קייליני, אנדראה ברצאלי ולאונרדו בונוצ'י. במדינה קיים לחץ גדול לקראת המשחק, כאשר איטליה יודעת שאם תודח, היא תחמיץ מונדיאל ראשון מאז 1958.
 


אנדראה ברצאלי, בלמה של יובנטוס, קרא לאוהדי איטליה להתאחד לקראת המשחק הקריטי הערב בסן סירו במילאנו כשאמר: "אין יותר מדי זמן לדיבורים. אנחנו צריכים מעשים ולא דיבורים עכשיו. נצטרך לתת הופעה טובה כדי להתגבר על התוצאה מהמשחק הראשון. אנחנו יודעים כמה המשחק הזה חשוב וחייבים להיות מרוכזים ונחושים. כל איטליה צריכה להיות מאוחדת, בסופו של יום כולם רוצים להעפיל למונדיאל ברוסיה, אחדות היא הכרחית עכשיו".

נגישות