ליאור אליהו: ''יש לנו תלכיד מאוד מיוחד בקבוצה''האיגוד: השביתה הסתיימה, המנהלת: לא פחות מהזויאוחנה לשחקנים: ''יש נטייה להתחבא מאחורי המאמן''יואב כץ: ''אין לי שום כוונה לשחרר את ניר קלינגר''זהבי: ''בלי הפציעה, הייתי כובש כמו בעונה שעברה''פורסם הסגל הרחב של הנבחרת, טי ג'יי קליין זומןאוזיל חוגג: ''שיחקנו כדורגל סקסי, גאה בקבוצה''ברדה: ''לעיתים צריך לוותר על הדרך ולהביא נקודות''ספאחיה: ''שלושה רכזים פצועים? זה לא קרה לי''רוטן צפוי לסיים את דרכו, גם אלאך בדרך הביתה?
עבר ניתוח בקע. רועי גורדנה (ישי נאמן)

רועי גורדנה עבר ניתוח בקע, ייעדר כשלושה שבועות מהמגרשים

ראשון | | 12:42    מאת גבי גל

הקשר, שהחמיץ את שני המחזורים האחרונים, צפוי לשוב בעוד כשלושה שבועות לסגל של יוסי אבוקסיס. הוא יחמיץ את המשחקים מול קריית שמונה ובני סכנין, כאשר בקבוצה מהשכונה ינסו להכשירו לקראת מכבי נתניה

קשר בני יהודה, רועי גורדנה, עבר ניתוח בקע וצפוי לשוב למגרשים בעוד כשלושה שבועות - כך נמסר היום (ראשון) מהמועדון. גורדנה החמיץ את שני המשחקים האחרונים של הקבוצה והוא יחמיץ את המשחקים מול עירוני קריית שמונה ובני סכנין, כאשר במועדון ינסו להכשיר אותו למפגש מול מכבי נתניה.
 


הכתומים, שרשמו שני נצחונות ברצף לפני היציאה לפגרה ומדורגים במקום השביעי עם 14 נקודות, מחכים כבר לשובו של הקשר שמהווה את אחד מהעוגנים של הקבוצה גם מקצועית וגם בצד החברתי. בבני יהודה מאמינים כי על אף פתיחת העונה הלא טובה, הם חזרו כעת לדרך המלך ויכולים לעמוד במטרה שלהם - להגיע לפלייאוף העליון בסופו של דבר.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות