הערב בליגת העל: קרב תחתית לוהט בנס ציונהואלוורדה: ''סבלתי ממסי כיריב, אבל עכשיו אני נהנה''לאחר ששוב ביקש לעזוב: שגב הודח מתפקיד הקפטןזינדין זידאן חוגג: ''השחקנים היו זקוקים למשחק כזה''הודלפה תמונה של אלכסיס סאנצ'ס במדי יונייטדבנין יערוך בכורה בסכנין: ''באתי עם הרבה מאוד רעב''בית''ר י-ם רוצה להיצמד למוליכות, סגל חסר לבן זקןפדרר טייל לרבע גמר אוסטרליה, יפגוש את ברדיךדובב גבאי: ''שער השוויון המהיר הרס את המשחק''קרויף מנמיך ציפיות: ''עוד לא השלמנו את העבודה''
מתכונן לגרמניה. מרקו בלבול (רמי כהן שמאלי)

בלבול: ''קורא לקהל להגיע מול גרמניה'', סולומון צפוי להיות כשיר

שישי | | 12:10    מאת אדי חליאבין

אחרי ה-0:4 בחוץ מול קוסובו, מאמן הנבחרת הצעירה דרוך לקראת המשחק ביום שלישי מול המנשאפט: ''צפוי משחק קשה''. הכישרון העולה אמור להחלים מהפציעה. מחמאות לגלזר, דסה ו-וייסמן על היכולת

הנבחרת הצעירה של ישראל תשוב אחר הצהריים (שישי) לארץ לאחר ה-0:4 הקליל בחוץ מול קוסובו. הכחולים-לבנים יפגשו ביום שלישי את גרמניה, כאשר לאחר ארבעה משחקים ישראל מדורגת במקום השלישי בבית 5 עם שבע נקודות, כאשר גרמניה שנייה עם תשע נקודות ואירלנד בפסגה עם 10 נקודות.

במחנה הנבחרת ציינו לטובה את שוער מכבי חיפה, עומרי גלזר, שהיה מצוין בדקות שהנבחרת שיחקה אמש רע והציל את שער הנבחרת כמה פעמים. אור דסה, שכבש בהופעת הבכורה שלו בצעירה, זכה אף הוא למילים חמות לצדו של שון וייסמן שכבש שער אחד ובישל שער נוסף. הכישרון העולה מנור סולומון שלא נכלל בסגל בגלל פציעה צפוי לשוב לסגל לקראת המשחק מול המנשאפט. אגב, המשחק מול הגרמנים יתקיים באופן חד פעמי באצטדיון רמת גן.

שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל (רמי כהן שמאלי)
מאמן הנבחרת הצעירה, מרקו בלבול, סיכם את המשחק: "פתחנו את המשחק בצורה לא טובה, אבל עומרי עצר שניים, שלושה מצבים טובים והשאיר אותנו בתמונה. לאחר הפתיחה נכנסו לקצב הנכון ואני מאוד מעריך את המאמץ הקבוצתי שהשחקנים נתנו במגרש. הגולים שכבשנו היו נהדרים, עם מהלכים קבוצתיים מצויינים. עכשיו ננוח יומיים ונתחיל להתכונן למשחק הקשה מול גרמניה. מפה אני קורא לקהל להגיע למשחק הקרוב, אנחנו צריכים את התמיכה''.

נגישות