אבי בן שימול ותום מעיין זומנו, אלכסנדר ובלאט שוחררוזלאטן חזר מפציעה: ''אריות לא מתאוששים כמו בני אדם''גווארדיולה: ''סטונס ייעדר שישה שבועות, נדע למצוא פתרון''טאהא: ''מקדיש את הניצחון לברדה, הוא הקפטן האמיתי''ארסנל חגגה ניצחון בדרבי, זעם בטוטנהאם על השיפוטשבר באף לראמוס, זידאן: ''בטוח שברצלונה תאבד נקודות''פיקה ייעדר מול ולנסיה, ואלוורדה: ''הצהוב שלו היה מוגזם''רומא חוגגת ניצחון בדרבי, סארי מודאג מהיכולת של נאפולידאגה בחולון ממצבו של בלאט, שמיר: ''מקווה שיהיה בסדר''הערב בליגת העל: מכבי ת''א בנס ציונה, ירושלים בהרצליה
יקים ועדת איתור חדשה. יו''ר ההתאחדות, עופר עיני (אימג'בנק, Gettyimages)

ההתאחדות תקים ועדת איתור חדשה לבחירת מאמן הנבחרת

רביעי | | 15:14    מאת אדי חליאבין

יושב ראש ההתאחדות, עופר עיני, הודיע כי חברי הוועדה שהחליטה על מינויו של אלישע לוי למאמן הנבחרת יוחלפו. צרות לישראליות: המחזור הראשון באלופות ובליגה האירופית בעונה הבאה נופל על יום כיפור

הנהלת ההתאחדות לכדורגל התכנסה היום (רביעי) לישיבה ובה הודיע היו"ר עופר עיני על הכוונה להקים ועדת איתור חדשה לבחירת המאמן הבא של נבחרת ישראל. במקביל, חברי ההנהלה הצביעו פה אחד על סיום עבודתו של אלישע לוי, כפי שהמליץ לאחרונה היו"ר עיני. כזכור, ועדת האיתור כללה לפני מינויו של אלישע לוי את עיני עצמו, ממלא מקומו תמיד גילת, משה דמאיו, צביקה רוזן וחיים רביבו. לא מן הנמנע שחלק מהם ימשיכו לועדה החדשה. 

במקביל, מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר עדכן כי המחזור הראשון של ליגת האלופות (18-19 בספטמבר 2019) והליגה האירופית בעונה הבאה יחולו ביום כיפור, כך שעלולה להיווצר בעיה לקבוצה ישראלית שתשתתף באחד המפעלים. קמר עדכן כי ההתאחדות כבר פועלת בנושא מול אופ"א ומחפשת פיתרון לסיטואציה הבעייתית. נכון לעכשיו קשה עד בלתי אפשרי להאמין שאופ"א תלך לקראת ההתאחדות, שכן המפעל משוחק לאורך שנים רבות בימי שלישי ורביעי.

צרות לישראליות. גביע ליגת האלופות (אימג'בנק, Gettyimages)
בנוסף, אושרה פתיחת קבוצה שלישית למועדון עד גיל נערים ג' (כולל) במטרה להרחיב את בסיס השחקנים בכדורגל הישראלי. כל זאת בכפוף לתנאים הבאים: קליטת שחקנים באופן חופשי; ניתן לקלוט עד 5 שחקנים באמצעות העברה/השאלה אך לא יותר משחקן אחד מקבוצה; בעונה הראשונה לא ניתן לקלוט בהעברה פנימית שחקן שעבר באותה עונה למועדון; שיבוץ על בסיס מקום פנוי ולפי שיקול דעתה של ועדת ליגה וגביע (הכללים המנחים לא חלים על קבוצה שלישית); במידה שירשמו מספיק קבוצות שלישיות באזור גאוגרפי נתון, ייפתח מחוז בלעדי לקבוצות שלישיות.

כמו כן, חברת ההלבשה פומה תלביש את נבחרות ישראל בארבע השנים הקרובות, וחברת דיאדורה את שופטי הכדורגל. בנוסף, אבי לוי מונה לסמנכ”ל חטיבת הלוגיסטיקה והתחרויות, ןיו"ר ועדת הכשירות למינויים במנהלת ובהתאחדות היא השופטת בדימוס אסתר דודקביץ.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות