בכר: ''משוחח עם בן זקן, הוא מתמודד יפה בבית''ר''סרג'י רוברטו האריך חוזה, ארתור בדרך לבארסהבן זקן: ''העונה כבר ניצחנו איפה שלא ניצחנו בעבר''קהת: ''צריך להבין שאנחנו מתמודדים נגד הירידה''''כל ניצחון יכול לחזק אותי לקראת אליפות אירופה''תורג'מן: ''מול עכו שיחקנו כמו שמשחקים בקזינו''ניר קלינגר: ''אנחנו בכדורגל בשביל משחקים כאלה''ג'ורדי קרויף: ''הפועל חיפה? זה משחק על 6 נקודות''דראפיץ': ''מול הפ' חיפה הלכנו שני צעדים אחורה''פיונגצ'אנג: איתמר בירן לא הצליח לסיים את המסלול
רודי חדד, חגג וכבש מול קליימן (ליאת אבשלומי)

נורה אדומה? 1:2 להפועל אשקלון על בית''ר ירושלים

שבת | | 22:54    מאת מערכת ישראל ספורט

המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אך שער ראשון יש. רודי חדד (15) כבש לרשת של קליימן. איבנצ'יץ (55) הכפיל וסיבך את הירושלמים של מימר. ציון צמח (64) צימק את התוצאה. יובל נעים (36) הורחק מהמגרש, אך יכול להיות מרוצה מחניכיו

בית''ר ירושלים אירחה את הפועל אשקלון הערב (שבת) והפסידה 2:1 לחבורה הלוחמת של יובל נעים כאשר הירושלמים ידעו שזהו משחק לפרוטוקול וראו את זה על כר הדשא. האשקלונים כבשו פעמיים כאשר רודי חדד ויוסיפ איבנצ'יץ' הכניעו פעמיים את קליימן, סולי צמח כבש והצליח רק לצמק את התוצאה.

עבור יובל נעים שכזכור הורחק בדקה ה-36 הוא בהחלט יכול להיות מרוצה מהאמונה ומהיכולת שהציגו חניכיו רגע לפני הדבר האמיתי הליגה, עבור שרון מימר הוא יצטרך להרים מחדש את המורל שכנראה איבד את דרכו אי שם לאחר הניצחון הגדול על הפועל באר שבע.

מהלך המשחק

יובל נעים מחויך (ליאת אבשלומי)

שרון מימר, הבטיח את מקומו ברבע הגמר (ליאת אבשלומי)

הקהל של בית''ר הגיע לתמוך (ליאת אבשלומי)

איתי שכטר, נלחם על כר הדשא (ליאת אבשלומי)

דקה 1: שופט המשחק, אלון יפת, הוציא את המפגש לדרך.

דקה 15, אשקלון עלתה ל-0:1. בישול נפלא של אלעד גבאי לעבר רודי חדד, הקשר הניף את הרגל והכניע את בוריס קליימן.

רודי חדד כובש מקרוב (ליאת אבשלומי)

רודי חדד, רץ ליובל נעים (ליאת אבשלומי)

דקה 31: סוף סוף הזדמנות של הירושלמים כאשר עידן ורד מגיע למצב טוב ברחבה, הקשר בעט לעבר השער, אך ליאור חדריאן הדף היטב לקרן שממנה לא יצא דבר.

דקה 36: אלון יפת הרחיק את יובל נעים. המאמן האשקלוני עלה על העצבים של השופט שהזהיר אותו, יובל בעל המזג החם לא נזהר והורחק.

דקה 55, אשקלון עלתה ל-0:2. הירושלמים סופגים לאחר שבוריס קליימן לא הצליח לשמור על השער מפני יוסיפ איבנצ'יץ'.

יוסיפ איבאנצ'יץ כבש מול קליימן (ליאת אבשלומי)

האשקלונים ממשיכים לחגוג על הירושלמים (ליאת אבשלומי)

דקה 66, בית''ר צימקה ל-1:2. האשקלונים ספגו מציון צמח שנכנס לפני דקות אחדות במשחק.

ציון צמח כובש לזכות בית''ר (ליאת אבשלומי)

בית”ר ירושלים: בוריס קליימן, אריק סאבו, טל כחילה (אבישי כהן, 46), מיקי סירושטיין, מרסל הייסטר, דוד קלטינס, אור וקנין (ציון צמח, 62), יוסי בניון, יעקב בריהון (אנתוני וראן, 59), עידן ורד(חן עזרא, 46) ואיתי שכטר (אמיר עגייב, 69).

הפועל אשקלון: ליאור חדריאן, עוז ראלי, אבי מלכה, ברניסלב יובאנוביץ’ (טל מכלוף, 46), אלעד גבאי, מילאן סמילאניץ׳ (שון מלכה, 46), מירקו אורמוש, מושיקו לוגסי (אריאל פנייה, 71), רודי חדד (אליאור סיידר, 62), טל איילה ויוסיפ איוואנציץ׳ (ירדן אבוחצירה, 62).

נגישות