זובאס: ''כל שחקן כדורגל צריך לשאוף למקומות הכי גבוהים''ניר קלינגר: ''פתיחת העונה היא מרגשת תמיד וחשובה''פורסמו המועמדים לשחקן השנה בעולם של פיפ''איובל נעים: ''עשינו משהו שלא נראה בכדורגל הישראלי''רעננה מתכוננת לק''ש, אברהם: ''אני מפרגן לסילבס''פאולינו הוצג בברצלונה, לואיס סוארס ייעדר כחודשבצל עסקת עטר: מכבי ת''א מתארחת אצל אלטאךהליגה האירופית: מילאן ואברטון רוצות שלב בתיםרוברטו רות'בארט ואלון ספיר חתמו במכבי קריית גתברשת מפרגנים לשער של וואקמה: ''וולה מהסרטים''
גיא פניני, מחכה בקוצר רוח לתחילת האליפות (אביחי חיים)

פניני: ''הייתי מגיע לאליפויות אירופה ומקנא במארחים''

שבת | | 10:00    מאת רועי ינקלוביץ'

שחקנה של נבחרת ישראל, אקס מכבי ת''א והעונה גם של הפועל חולון הוסיף על ההתרגשות ועל העונה הצפויה גם בצהוב סגול: ''יש את תמיר בלאט, אני , שלומי הרוש, ג'ו אלכסנדר, שחקנים שאוהבים את הכחול לבן, שאוהבים את המדינה, בשילוב עם זרים מצויינים, עם דן שמיר, והקהל הולכת להיות עונה מאוד מיוחדת''

נבחרת ישראל ממשיכה בהכנותיה לקראת היורובאסקט שיחל בסוף החודש בהיכל "מנורה מבטחים" בתל אביב. השבוע הנבחרת תשחק נגד בריטניה (היום, שבת,  20:00, סגור לקהל), מחר (ראשון, 21:00, היכל קבוצת שלמה, שוב נגד בריטניה וביום שישי ה18.8 נבחרת ישראל תשחק נגד סלובניה (16:00, היכל מנורה מבטחים).לקראת המשחקים שוחחנו עם גיא פניני, מוותיקי השחקנים בנבחרת ישראל, פניני השתתף בארבע טורנירי יורובאסקט: 2013, 2011, 2009 ו2007. פניני , שיחגוג במהלך היורובאסקט את יום הולדתו ה 34,(2.01 מ), נעדר מהטורניר ב2015 עקב פציעה בגיד האכילס.  פניני עבר קיץ משמעותי בקריירה לאחר ששוחרר ממכבי תל אביב לאחר שמונה עונות וחתם בהפועל חולון המתחדשת.

ההרגשה האישית, וגם העובדה שהנבחרת מארחת את משחקיה בארץ: "זה מאוד מרגש, מבחינתי זה קמפיין שונה מאוד מכל הקמפיינים שהיו לי והייתי במספיק קמפיינים, יש פה איזו שהיא התרגשות מאוד גדולה. אני חושב שיורובאסקט בישראל בימים שלנו שלא פשוט להביא לפה אירוע בסדר גודל אירופאי ועולמי זה דבר מאוד גדול, גם לספורט הישראלי וגם למדינה. צריך להגיד הרבה מילים טובות לחבר'ה שהביאו את זה לפה. לנו, כנבחרת, זה דבר חלומי, בשבילי זה אליפות אירופה חמישית. תמיד הייתי מגיע לאליפות אירופה ומסתכל בקנאה על  הקבוצה המארחת, עכשיו זה אנחנו, אז נכון שיש עלינו ציפיות, מטרות והיי מסביב, אבל אנחנו מספיק מנוסים כדי להתמודד עם זה ואנחנו ניקח את זה לכיוון החיובי".

גיא פניני, ארז אדלשטיין, ליאור אליהו ויותם הלפרין, מחכים כבר שתתחיל האליפות (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

מה אתה מספר לשחקנים  הצעירים יותר בנבחרת, מהניסיון האישי שלך: "קודם כל ליהנות מכל דקה, זה דבר שלא בטוח שיחזור על עצמו. אליפות אירופה זה אירוע מאוד גדול עם המון כוכבים, קודם כל ליהנות, לקחת את הדברים הטובים ואני חושב שעם האנרגיות  החדשות ועם הדם החדש ועם השילוב והניסיון של החבר'ה של הבסיס, שהוא כבר תשע – עשר שנים רץ יחד, אני חושב שיש לנו את השילוב לנצח".

על נבחרת העתודה:"נבחרת העתודה עשתה משהו ממש גדול, מעבר לתוצאות, הדרך, הקלאסה, סגנון המשחק, אני חשוב שצריכים ללמוד מהם, לקחת את זה קדימה, כי לא יכול להיות שתמיד נבחרת העתודה תצליח ואז מתקדמים הלאה והשחקנים קצת דועכים, צריכים לקחת את זה שלב קדימה ולמנף את זה. כל הכבוד להם ולעודד קטש כמובן".

לקראת העונה הבאה בחולון: "הפועל חולון עבורי הוא מועדון גדול בכדורסל הישראלי, היה לי מאוד קל להחליט להגיע אליו. אני חושב שהקבוצה שנבנית שם היא קבוצה מאוד מיוחדת עם בסיס ישראלי רחב שדוגל בכחול לבן, הכוכב של נבחרת העתודה (תמיר בלאט, ר.י) , אני , שלומי הרוש, ג'ו אלכסנדר, שחקנים שאוהבים את הכחול לבן, שאוהבים את המדינה, בשילוב עם זרים מצויינים, עם דן שמיר, והקהל הולכת להיות עונה מאוד מיוחדת".

פניני טרף את הקלפים עם המעבר לחולון (דוברות המועדון)

   הילו ישראל: המוצר שמשנה את חוקי המשחק, בתחום הבריאות!

נגישות