גינזבורג ואנטמן נשארים בנס ציונה, קשר מגינאה חתםחיזוק לדרומיים: לוקאס סלינאס מצטרף למ.ס אשדודמכבי ת''א הגיעה למירלו, גם ערן זהבי הצטרף למחנהאילי מדמון: ''באים לנצח, יש לנו שאיפות גבוהות יותר''נשאר במועדון: אבי ריקן האריך חוזה במכבי תל אביבאליפות העולם במים פתוחים: מקום 17 לפביאן ב-5 ק''מזהבי לבוטאפוגו ואוהדיה: ''באמת שקלתי לשחק עבורכם''אליפות אירופה לנוער באתלטיקה תתקיים בירושליםעם מדר, בלאט וזוסמן: הנבחרת תמריא מחר לפוליןמסע הרכש נמשך: אוסטין הולינס חתם במכבי תל אביב
שומר על השער. רון לוי (אינסטגרם)

השוער המוכשר והצעיר של מכבי פ''ת: הכירו את רון לוי

רביעי | | 15:00    מאת ויק דסה

הוא בן 15 וחצי, שיחק בעברו בהכח ר''ג וברמה''ש, לפני שהגיע למלאבסים. הוא חולם לשחק בקבוצת הבוגרים של המועדון, ללבוש את מדי נבחרת ישראל וגם בפגרת הקיץ - הראש שלו מתעסק כבר בעונה הבאה

רון לוי בן ה-15 וחצי הוא השוער של מכבי פתח תקווה נערים ב'. על התחלת הקריירה שלו הוא מספר: "התחלתי לשחק כדורגל כבר בגיל 7 בהכח רמת גן ולאחר מספר אימונים גילו שמתאים לי להיות שוער. רגע השיא שלי היה כששיחקתי בטורניר בגרמניה מול קבוצה ברוסיה מנשנגלאדבך הגרמנית". עוד הוסיף לוי: "היחסים שלי עם המאמנים ממש מצוינים, כך שתמיד יש בנינו הבנה והם תמיד עוזרים ותומכים. עמית ארצי מרמת השרון אימן אותי עד נערים ג'. עכשיו אני בנערים ב' ומאמן אותי נאור לוזון. עברתי למכבי פתח תקווה מפני שהם פנו אלי בחוזה שנראה לי מצוין לגילי ולמעמדי. לגבי הנבחרת, הייתי בערך ב-15 אימונים עד עתה כלומר אני מקבל הכרה גם מעבר לקבוצה שלי. אני מרגיש שאני צועד בדרך הנכונה אני על המסלול הנכון". 

רון לוי במדי נבחרת ישראל (אינסטגרם)
על התנהלות מחלקת הנוער והצוות המקצועי: "ההתנהלות היא ממש ברמה גבוהה במכבי פתח תקווה, כך שזה נותן לי מוטיווציה ונחישות לעשות כמיטב יכולתי להגיע לבוגרים. כשאני לא בכדורגל, במהלך סיום העונה אני עדיין בכדורגל. הראש שלי כבר חושב על העונה הבאה ומציב לעצמי יעדים ומטרות חדשות . את כל עניין הכדורגל שלי אבא שלי ואח שלי לוקחים ברצינות בכך שהם מגבים אותי ובאים איתי לכל משחק ולרוב האימונים". על המעברים בין הקבוצות: "המעברים היוו בעצם שדרוג של היכולת שלי. החל מהכח רמת גן - רמת השרון - מכבי פתח תקווה. עמית ארצי היה המאמן שלי ברמת השרון במשך שנתיים ילדים א' ונערים ג', ולמדתי ממנו מלא. באמצע שנת נערים ג' קבוצת מכבי פתח תקווה פנו אלי בקשר מעבר אליהם על חוזה, זה היה נראה בעייני מצוין לגילי ולמעמדי.

רון לוי עם חבר במכבי פ''ת (אינסטגרם)
לוי מסכם: "כרגע אני משחק במכבי פתח תקווה שנה ראשונה. לגבי הנבחרת הבוגרת, אני חושב שהם לא משביעי רצון בפני כלום אך אני מעריך ויודע שכל מה שהם עושים זה הכי טוב שאפשר. הקבוצה הבוגרת? הבוגרים שלנו ברמה גבוהה מאוד, כך שזה נותן לי רצון להסתכל קדימה ולהגיע לקבוצת הבוגרים של מכבי פתח תקווה. כיף לראות את הקהל שמח, לראות את הקבוצה ברמה כזאת ותמיד ממשיכים לעודד, לא משנה אם זה הפסד או ניצחון". איך זה לקבל כותרת בגיל צעיר? "לקבל כותרת בגיל כזה, זה ממש מחמיא ומרגש, במיוחד לגילי הצעיר, אך צריך לדעת תמיד להישאר על הרגליים ולהמשיך לעבוד קשה ללא הפסקה. לכן זו הסיבה שאני עובד במחנה האימונים של ויקטור בוחניק ויעקב אסייג. אני מקיף את עצמי במאמנים הכי איכותיים בתחום ומציב רף גבוה".

נגישות