בונד, ולוק ומשען יתחרו בתחרות הקבוצתית בסוסיםאריקסן אמר לחבריו באינטר: ''אחזור תוך 4-5 חודשים''לאחר 19 שנה: מכבי עוזבת את נייקי ועוברת לפומההמנהלת לאליצור נתניה: לא תוכלו לשחק בליגת העלדריכות בב''ש: ''צפוי משחק מול יריבה קשה והתקפית''דייויד אקווה חתם בנוף הגליל, גם עומאר בה יצטרף?האוהדים חוזרים למגרשים בספרד: 40 אחוז תפוסהנשיא פיזה: ''הגעת יונתן כהן חשובה יותר מעליית ליגה''ארה''ב ניצחה את אוסטרליה 78:97 ועלתה לגמר בטוקיונבחרת השליחים האמריקאית ב-4X100 מחוץ לגמר
אריאל טרבלסי, מתאים לו אדום? (דוברות המועדון)

מצהוב לאדום: אריאל טרבלסי חוצה את הקווים באשדוד

חמישי | | 17:23    מאת קובי אסייג

חלוץ הצהובים ומי שהיה הקפטן של המועדון הצהוב בעיר הנמל, עבר לאדומים תחת פיני עייש בהחלטה מעוררת מחלוקת לפחות לפי האוהדים הצהובים. חלוץ המריבה, מסביר: ''עירוני אשדוד קיבלה ממני את זכות הראשונים, ראיתי שזה לא הולך כפי שרציתי והחלטתי לא להמשיך''

אין ספק שהמעברים בין צהוב לאדום ובין אדום לצהוב בליגות הנמוכות כבר לא מפתיעות כל כך בייחוד לאחר שפיני עייש המאמן שהיה בעירוני אשדוד עבר להפועל אדומים אשדוד. עכשיו תורו של קפטן הקבוצה הצהוב, אריאל טרבלסי, לחצות את הקווים ולהתחיל את העונה הקרובה בצד האדום של העיר.

אריאל טרבלסי (28) הינו חלוץ פורה ביותר בליגות הנמוכות. שיחק ברמת ישראל עימם עלה ליגה וכבש בשנתיים האחרונות במדי הצהובים לא פחות מ-49 שערים בשתי העונות האחרונות במועדון. כל הצדדים חשבו כי הנה הקפטן ממשיך לעונה שלישית, אך הוא חשב אחרת ואמר בראיון לישראל ספורט: ''למען האמת עירוני קיבלה ממני את הזכות ראשונים.מאוד רציתי להישאר.לא חשבתי בכלל על לעבור קבוצה כי זה היה הבית שלי.שראיתי שזה לא הולך בכיוון שלי ושמגיע לי החלטתי שאני לא ממשיך בקבוצה''.

בעונה האחרונה בעירוני אשדוד, הייתם על סף עליית ליגה והכל התפקשש.
"האמת שהעונה הסדירה היתה בינונית מאוד . לא יציבה. ואז הגענו לפלייאוף ועם הגב של האוהדים התקדמנו והגענו קרוב קרוב אך לא מספיק''.

לפיני עייש שמאוד מאוד מעריך אותך מקצועית שעוד שיחקת אצלו היה חלק בהחלטה?
"נכנסו המון הצעות מכל מיני ליגות. אך יש מאמן אחד שנגע בי הכי חזק וזהו פיני עייש איתו הייתי שותף לעונה היסטורית במדי עירוני. זה בשילוב של פרמטרים שונים בניסיון לקבל החלטה הביאו אותי להפועל אדומים".

מה השאיפות שלכם העונה להתברג בצמרת שזה אומר לעלות ליגה או אמצע טבלה?                        
"אני למדתי לא לצאת בהצהרות אלא להיות צנועים. המטרה היא ברורה לשמח את האוהדים הנפלאים של הפועל לעלות לכל משחק ולנצח כמה שיותר אם הכל יתחבר באמצע העונה אצא בהצהרות''.                  

האוהדים בצהוב קיבלו את זה קשה, נראה שכבר אין סמלים גם בליגות הנמוכות בייחוד שאתה היית הקפטן של הקבוצה. מה יש לך להגיד להם?
"אני מודה להם על שנתיים נהדרות על האהבה ועל כמויות העידוד והתמיכה. הפנים קדימה לקהל החדש ולאוהדים המדהימים של הפועל".                       

אומרים שהיית כישרון גדול שהיית צעיר מה גרם לך לעזוב את הכדורגל 7 שנים ואחריי זה בגיל 22 לעשות קאמבק מחודש?                        
"עזבתי את הכדורגל כי הייתי מיואש באותם ימים וכילד לא היה לי את האופי להמשיך ולהתמיד. גיליתי את זה מאוחר יותר. החזרה לכדורגל הייתה אקראית ביותר דרך חבר ואגב גם לתפקיד שמעולם לא שיחקתי חלוץ".

מהיכרות שלי עם הקהל האדום ידוע שהוא קהל חם ותומך והוא מאוד מחכה לך יש משהו שאתה יכול להבטיח להם?                        
"אני יכול להבטיח להם שנעלה כל משחק כמו מטורפים במטרה אחת ברורה והיא לנצח!".

נגישות