אחרי ההפסד לצרפת: ארה''ב דרסה את איראן ב-54 הפרשטיבי: ''לא היה קל לעזוב את מכבי ת''א אחרי תשע שנים''סינטאיהו סלליך חתם לעונה בגנצ'לרבירליג'י הטורקיתארבעה ימים לסופר קאפ הצרפתי, כל הכרטיסים אזלוחוגג: ''התקציב של בית''ר ירושלים יהיה 50 מיליון ש''ח''דרמה: סימון ביילס ויתרה על גמר הקרב רב בהתעמלותהמדליה מתרחקת: ספיצ'קוב רק שביעית, יואב כהן חמישיהישג מרשים: איתי שני העפיל לשמינית הגמר בקשתותעוד אכזבה לג'ודו בטוקיו: לי קוכמן הודח בשמינית הגמרקוכמן, ספיצ'קוב, כהן וגורבנקו: הלו''ז המלא של הישאלים
מאמן הפועל ירושלים, סימונה פיאניג'אני (עודד קרני, מנהלת הליגה)

פיאניג'אני: ''היה משחק קשה, אנחנו צריכים להיות חכמים יותר''

שלישי | | 23:44    מאת רועי ינקלוביץ

מאמן הפועל ירושלים הוסיף אחרי ה-83:68 לוולנסיה בחוץ: ''ברגעים הקריטיים החטאנו קליעות פנויות ואיבדנו המון כדורים''. הלפרין: ''אם נשווה ל-1:1, דברים ייראו אחרת. הכל יכול לקרות במשחק אחד''

סדרת חצי גמר היורוקאפ נפתחה הערב (רביעי) בוולנסיה ברגל שמאל עבור הפועל  ירושלים, שנוצחה 83:68. המשחק השני בסדרה יתקיים בצהרי יום שישי בפיס ארנה בשעה 14:00, כאשר אם האדומים לא ינצחו, זה יהיה סוף העונה האירופית המוצלחת שלהם. ניצחון לעומת זאת יחזיר את הסדרה לספרד למשחק שלישי ומכריע. האדומים קיבלו משחק גדול בשני צידי המגרש מטרנס קינסי והיו שווי כוחות לאורך כל המחצית הראשונה, אבל נחלשו מאוד אחרי ההפסקה ובדקות הסיום נפלו מהרגליים. ירושלים איבדה 18 כדורים, הגיעה מעט מדי לקו (6 זריקות בלבד) ולא קיבלה מספיק מקרטיס ג'רלס ובעיקר ג'רום דייסון, שסיים עם מספר זהה של נקודות ועבירות (4).

המאמן סימונה פיאניג'אני אמר בסיום: "זה היה משחק קשה. התחלנו אותו כראוי, אבל בחצי הראשון שתיים או שלוש טעויות טיפשיות שהיו לטובת ולנסיה. בחצי השני הם היו אגרסיביים יותר, שיחקו חכם והעובדה שהם משחקים זמן רב יחד עזרה להם במיוחד במשחק מהסוג הזה. ברגעים הקריטיים החטאנו קליעות פנויות ואיבדנו המון כדורים. כדי להישאר במשחק היינו צריכים שהם יקחו פחות כדורים חוזרים בהתקפה ושנאבד פחות". 

קרטיס ג'רלס מול ולנסיה (האתר הרשמי של ולנסיה)
האיטלקי הוסיף: "אנחנו חייבים להיות חכמים יותר במשחק הבא, לדעת לשחק נכון יותר מול קבוצה פיזית וחזקה שכזו ולתקוף יותר פנימה, זה לא ייתכן שיהיו לנו רק שש זריקות עונשין בארבעים דקות. לא היינו כאן חכמים מספיק, זה טוב לנו להיות כאן וללמוד איך לשנות את המשחק שלנו ואני מקווה שבמשחק הבא נעשה את הכל כדי להביא לכך שנשחק כאן בוולנסיה פעם נוספת".

הקפטן יותם הלפרין סיכם: "בחצי הראשון דברים עבדו לנו, שיחקנו היטב, עשינו אמנם כמה טעויות אבל שלטנו. אבל כשמגיעים למקום כזה למשחק מול קבוצה כמו ולנסיה ועושים שש או שבע טעויות ברצף ומחטיאים כדורים, אז משלמים על כך מיידית ועל זה נשים דגש, כמו גם על הכדורים החוזרים בהתקפה שהם לקחו. אבל אם נשווה את הסדרה ל-1:1 אז דברים ייראו אחרת. הלחץ שוב פעם יעבור להיות עליהם והכל יכול לקרות במשחק אחד, אבל נראה לפי המשחק הבא. עבדנו מאוד קשה כדי להביא קבוצה כמו זו לארנה פיס ואני חושב שהמשחק הבא החשיבות שלו ברורה, אנחנו רוצים להשוות את הסדרה ושזה לא יהיה המשחק האחרון בארנה".

נגישות