לבקשתו: יוסי מזרחי מסיים את תפקידו כמאמן בית''ר י-םנשאר באדום: חנן ממן האריך את חוזהו בהפועל חיפהמכבי ת''א לא תיענש על הקריאות ''הומו'' לדני עמוס''לא רצינו למצוא את עצמנו חסרי אונים מול השחקנים''בוזגלו פרש בדמעות: ''ההחלטה הזאת קורעת את הלב''אוסטרליה: מדבדב יפגוש את ציציפאס בחצי הגמרבעקבות הטעויות: פפיר ופריד לא שובצו במחזור הקרוביאנקוביץ', ג'אסי ומארה שוחררו מבית''ר י-ם, דגני יישארהפועל נוף הגליל הודיעה רשמית על צירוף וויסאם רבאחיצחק אספה מצטרף לבני יהודה: ''אתנדב ב'אור ירוק'''
אופיר מזרחי (האתר הרשמי)

נמצא הפתרון לבעיות בחוד? אופיר מזרחי הוצע למכבי חיפה

ראשון | | 08:00    מאת אלעד אסולין

אחרי ההחמצות המרובות ב-1:1 מול בני יהודה, הירוקים עשויים לצרף את הישראלי לוגאנו. קאגלמאכר: ''אני לא חושב שסיימנו את דרכנו בליגה יש עוד הרבה משחקים''

במכבי חיפה יכולים לצאת מעודדים מהמשחק אמש (שבת) מול בני יהודה למרות תוצאת התיקו בסיומה, בעיקר בזכות בשליטה המוחלטת של חניכיו של רנה מולנסטיין במרכז המגרש וההגעה של הקבוצה ל-23 מצבי הבקעה, כולל החמצת פנדל של אלירן עטר בסיום המשחק וגם מספר מצבים במחצית הראשונה ששוער בני יהודה אמיליוס זובאס הציל את הכתומים פעם אחר פעם.

הירוקים מבינים כי חסרה לקבוצה רגל מסיימת במיוחד, כאשר ניקיטה רוקאביציה על הספסל וגליינור פלט, חלוצה ההולנדי של הקבוצה עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה, כאשר לישראל ספורט נודע כי לקבוצה הוצע אופיר מזרחי, חלוצה של לוגאנו השוויצרית אשר מסיים חוזה בשוויץ בעוד מספר חודשים. מזרחי עצמו מעניין את חיפה שעדיין לא השיבה להצעה להחזיר את השחקן לישראל ויכול להיות במצב מסוים כי השחקן ימצא את עצמו במדים הירוקים בשבועות הקרובים. "אופיר מעניין אותנו", אמר לישראל ספורט גורם בקבוצה.

אלירן עטר מאוכזב (רמי כהן שמאלי)
בתוך כך, בחיפה ממשיכים לחפש קשר ישראלי למרכז המגרש וחלוץ זר כאשר נראה כי בעקבות מסכת החמצות אמש, המנהל הספורטיבי תור כריסטיאן קרלסן יזרז את החתמת החלוץ כדי שיעמוד לרשות המאמן רנה מולנסטיין כבר במשחק הבא. בחיפה מאוד מרוצים ממשחקם של מארק וואליינטה שעלה אמש בקישור הירוק וניווט את משחקה של הירוקים במקומו של נטע לביא הפצוע. אמש רנה מולנסטיין עלה במערך טיפה שונה עם שני בלמים כאשר ואליינטה שמתפקד כבלם מגיע בין שניהם ומקבל את הכדור. בקבוצה מאמינים כי זאת תהיה השיטה אותה יריץ המאמן מולנסטיין עד לסיום העונה.

שחקן נוסף שקיבל אמש מחמאות הוא יניב בריק הצעיר שעלה אמש לדקות משחק ראשונות העונה בליגת העל והוכיח כי עם קצת בטחון בחיפה יכולים להרוויח קשר לשנים הבאות. בתוך כך, החלוץ הולנדי גליינור פלט התלונן על כאבים במהלך החימום בצדי המגרש ועזב לאזור חדרי ההלבשה לאחר שהבין כי מוחמד עוואד הצעיר עולה לכר הדשא לפניו. פלט היה אמור להיכנס התלונן על כאבים ועזב לחדרי ההלבשה. בכל מקרה, בחיפה מבינים שפלט לא ימשיך בכפר גלים ובימים הקרובים יקבל הודעת שחרור. אגב, הנשיא יעקב שחר נכח במשחק, אך עזב בדקה ה-60 בשל התחייבות קודמת.

גארי קאגלמאכר מול בנ יהודה (רמי כהן שמאלי)
לאחר ה-1:1 מול בני יהודה אמר מאמן הקבוצה רנה מולנסטיין: "אני חושב שמגיע לקהל קרדיט שהם סבלניים לתהליך, אני מרוצה מהדרך שהשחקנים שיחקו אבל אני מאוכזב מהעובדה שלא ניצלנו מצבים. בהחמצת הפנדל הבנתי שלא נקבל שום דבר קל העונה, השינויים שעשיתי לאו דווקא הביאו לשינוי במשחק, זה השינוי בגישה של השחקנים. הבנתי שנטע לביא התעייף והעדפנו לתת לו לנוח כדי לשמור עליו הוא שחקן צעיר, קאמיל ואצק שחקן חשוב מאוד לקבוצה עם אנרגיות ומחויבות יוצאות מן הכלל".

שחקן הקבוצה גארי קאגלמאכר אמר בסיום המשחק: "אני חושב כמו כולם, נראינו טוב שלטנו, יצרנו מצבים והכדור לא רצה להיכנס. עשינו הכל כדי לנצח, היינו מרוכזים אבל הכדור לא נכנס. אני לא חושב שסיימנו את דרכנו בליגה יש עוד הרבה משחקים אנחנו צריכים להמשיך עד הסוף". עוד הוסיף המגן: "היום יכולנו לנצח ארבע או חמש אחד, שיחקנו טוב והיינו צריכים לנצח. במשחק אני מרוכז מאוד ורוצה לנצח אז אני מנסה לדחוף את השחקנים לפעמיים צריך קצת להעיר לשחקנים, אני יודע איך לגשת לכל שחקן לחלקם בעוצמה רבה יותר ולחלקם בעדינות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות