מחר בגביע המדינה: עמאשה פוגש את מכבי נתניהכץ ינסה להחזיר את בן בסט וממן, קדוש יפתח בגביעאבוקסיס: ''זה קשה לשחק כשיש לך רק מה להפסיד''נעים: ''הזדמנות מצוינת עבורנו לעשות סוויץ' מהליגה''דיווח: צ'לסי מציעה לריאל 70 מיליון ליש''ט על איסקורשמית: סולשיאר מונה למאמן יונייטד עד תום העונהגווארדיולה: ''מוריניו מאמן בכיר, בטוח שיחזור בקרוב''מרקו רויס: ''בשורה התחתונה ההפסד הזה הגיע לנו''השלמה: בנות הרצליה ניצחה 74:82 את מכבי רעננהרכש חדש: הפועל ת''א החתימה את דבון אקון-פרסל
אוהד אנגלי פצוע נעצר ע''י המשטרה (אימג'בנק, Gettyimages)

צפו: קטטה המונית בין אוהדי אנגליה ורוסיה, אוהד במצב אנוש

שבת | | 18:19    מאת מערכת ישראל ספורט

שעות אחדות לפני המשחק ביניהן במארסיי, אוהדי שתי הנבחרות התעמתו ביניהם ברחובות מארסיי. באנגליה מדווחים שעשרות אוהדים של נבחרת שלושת האריות הותקפו בסכינים ע''י חוליגנים רוסיים ונפצעו, אחד מהם במצב אנוש

שעות אחדות לפני שאנגליה ורוסיה ייפגשו הערב (שבת, 22:00), פרצה קטטה אלימה במיוחד בין מאות מאוהדי שתי הנבחרות במארסיי ורק לאחר שהמשטרה השתמשה בגז מדמיע ובכוח רב, נרגעו מעט הרוחות. על פי הדיווחים בתקשורת הבריטית, עשרות אוהדים של אנגליה נפצעו לאחר שהותקפו בידי אוהדים רוסים שהיו חמושים בסכינים. על פי הדיווחים מצרפת, אוהד אנגלי אחד במצב אנוש ונמצא בסכנת חיים. ארבעה נוספים נפצעו קשה, שישה נעצרו.

צפו במהומה האלימה:


אוהדי שתי הנבחרות, שהתפרעו כבר וידועים כחמי מזג, פתחו בקטטה המונית ומהומה רבתי, כאשר האזור נראה כמו שדה קרב ממש. בקבוקי בירה ריקים, זכוכית וכל דבר שהגיע לידי האוהדים עף באוויר ופגע באנשים ששהו שם. אוהד אחד של נבחרת אנגליה נפצע בצורה קשה לאחר שחוליגנים רוסים תקפו אותו כשהוא לבדו, אך לאחר מכן אוהדי נבחרת אנגליה הגיעו לסייע לו ולאחר מכן השוטרים הגיעו והתערבו כדי להפריד בין החוליגנים.

אוהד אנגלי מחוסר הכרה על הרצפה (אימג'בנק, Gettyimages)
בדברים שאמרו לתקשורת הבריטית, האשימו אוהדי אנגליה את החולגינים הרוסים שהתחילו את כל המהומה ואוהד אנגלי טען: "הרוסים התחילו הכול. חבורה של רוסים רדפה אחרי אוהד שלנו והתחילה לתת לו מכות". כמו כן, לפי דיווחים, גם אוהדים של מארסיי הגיעו לכיוון הנמל והחלו להתערב בקטטה המטורפת שהתרחשה בין אוהדי אנגליה לרוסיה. הלילה התפרעו אוהדים של נבחרת אנגליה זה לילה שני ברציפות והתעמתו עם שוטרים מקומיים.

נגישות